anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ktoś już posiada Sony Tablet S?

Witajcie,
nie miałem jeszcze okazji przetestować tego urządzenia, może ktoś już posiada go? Wygląd mi się bardzo spodobał, szczególnie kształt (grubszy na górze). Ciekawe rozwiązanie. Na pierwszy rzut oka są ciekawie rozwiązane przyciski na panelach bocznych. No i system Android, który według mojej oceny jest jednym z lepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Ciekawe jaka będzie możliwość aktualizacji. Poniżej recenzja tego modelu:
http://www.pcpro.co.uk/reviews/tablets/370165/sony-tablet-s

130 ODPOW. 130
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

destin6 napisał(a):

Kris mógłbyś sprawdzić jaka jest jakość dźwięku w tablecie? Jak już pisałem wcześniej znalazłem gdzieś w sieci informację, że jakość jest porównywalna z najlepszymi modelami MP4 Sony Walkman!


Jak sprawdzić jakość dźwięku? :c7

Mam MP4 Sony z serii A z OLED-em. To dość wysoka seria.
Gra przyzwoicie, ale oczywiście kluczem jest tutaj plik jaki jest odtwarzany.
Bo jak jest kiepska kompresja to się z tego nic nie ulepi. Istotne są również słuchawki jakimi dysponujemy.

Dla mnie parametr dobra jakość dźwięku to dość ogólna kategoria. Zbyt ogólna, żeby to było łatwe do weryfikacji. :)

Znając Sony, na pewno nie jest tak, że potraktowali multimedia po macoszemu więc chyba nie ma się co martwić.

Pozdrawiam,

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Dopiero teraz doczytałem pytanie do mnie: jak jest? Moim zdaniem jeśli mamy dobre źródło (plik) to materiał na wyjściu jest bardzo dobrej jakości :D
A jak podepnę pod moje creativy to już w ogóle :nauseated_face:


btw
dla wszystkich użytkowników Androida oraz DSLRów :c56 : wyczaiłem dzisiaj aplikację, która umożliwia podgląd RAWów: RAWDroid Demo. Oczywiście za friko :D


edit:

Singularity2 napisał(a):

na plus stylistyka (coś innego od ipada)


chciałoby się rzec: wreszcie coś innego! Bo zdecydowana większość to klony :c14 \
Ja wiem,że tak jest łatwiej sprzedać (bo "przypomina pierwowzór), ale bez przesady. Mi ipada pierwszego źle się trzymało w łapach. Lepiej leżała 2. Ale co kto lubi.




Singularity2 napisał(a):

Czytałem też w recenzjach, że bateria krótko trzyma bo ok 6h co moim zdaniem dyskwalifikuje to urządzenie jako mobilne ...


ja się nie zgodzę :D
mi spokojnie dobija do 9h.


No i niezaprzeczalnym bardzo, bardzo, bardzo dużym atutem jest wbudowany czytnik kart SD(hc/xc), z którego można korzystać jako dodatkowe miejsce na dysku. Tanie zwiększenie powierzchni użytkowej. Przydaje się również do zrzucania zdjęć (jeśli ktoś ma ten format kart).

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
yonkersus
Poszukiwacz

Witam - posiadam go już około miesiąca i co tu dużo pisać - jest ok brakuje mi tylko jednego najważniejszego jak dla mnie dostępności bez problemu do przejściówki z micro usb na usb aby np wpiąć penka - najlepsze że mało go używam bo bez przerwy okupuje go moja żonka przez znaną i widać lubianą bo wciągającą grę hehe

A77+sal18200
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

ad1) nie ma z tym problemu. Wystarczy rozejrzeć się szerzej (po innych producentach). Ja kupiłem taki kabelek za 5zł :nauseated_face:
ad2) nie dziwię się, że żona okupuję tablecik :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

kris napisał(a):


ad2) nie dziwię się, że żona okupuję tablecik :nauseated_face:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

trebor napisał(a):

kris napisał(a):


ad2) nie dziwię się, że żona okupuję tablecik :nauseated_face:


nie tylko ona....zauważyłem, że płeć piękna ma jakieś skłonności do tapania :slight_smile:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
yonkersus
Poszukiwacz

kris napisał(a):

ad1) nie ma z tym problemu. Wystarczy rozejrzeć się szerzej (po innych producentach). Ja kupiłem taki kabelek za 5zł :nauseated_face:


nie wiem może nie potrafię szukać ale nie mogę takiego kabelka znaleść - aby być pewny chodzi mi o taki że jeden koniec kabelka wpinam do portu micro w tableciku a do drugiego końca wpinam pendrive http://www.usbfever.com/index_eproduct_ ... ts_id=2240

A77+sal18200
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Krótko i na temat: ja kupiłem kabelek Nokia CA-157.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
yonkersus
Poszukiwacz

Wielkie pokłony za podpowiedź :c4 :c22 - ale jeszcze jedno pytanie - mój tablecik nie jest 3G niestety jeszcze ich nie było kiedy go kupowałem dlatego pytanie:
posiadam modem z kartą sim w play który jest właśnie na usb czy jeśli go podłączę do tablecika to będzie działać ? - ciekaw jestem ale jak to mówią póki nie spróbuję to się nie dowiem ale może jest jakiś inny sposób połączenia internetu 3G; na pewno takie rozwiązanie jak w linku da efekt ale to dodatkowo koszt ok 300 zł - http://www.edimax.pl/pl/produce_detail. ... &pl2_id=18

A77+sal18200
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

yonkers napisał(a):

Wielkie pokłony za podpowiedź :c4 :c22 - ale jeszcze jedno pytanie - mój tablecik nie jest 3G niestety jeszcze ich nie było kiedy go kupowałem dlatego pytanie:
posiadam modem z kartą sim w play który jest właśnie na usb czy jeśli go podłączę do tablecika to będzie działać ? - ciekaw jestem ale jak to mówią póki nie spróbuję to się nie dowiem ale może jest jakiś inny sposób połączenia internetu 3G; na pewno takie rozwiązanie jak w linku da efekt ale to dodatkowo koszt ok 300 zł - http://www.edimax.pl/pl/produce_detail. ... &pl2_id=18" target="_blank


z autopsji (bo ja również nie mam 3G, co bywa bolesne): podpięcie modemu (ja mam z Play) do USB (przez kabelek) nic nie daje. Z mojego wywiadu środowiskowego wynika, że powodem jest fakt iż sterowniki na modemie są pod windę. Więc trzeba szukać innych rozwiązań. Ja jestem b.zdziwiony, że nie ma modemów dla androida. A może są, ale ja nie znalazłem :c18

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer