anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ładowarka xperia S

ROZWIĄZANE
Dzygitek
Poszukiwacz

Ładowarka xperia S

Cześć, licze na waszą skromną pomoc :slight_smile: Mianowicie jestem posiadaczem tabletu sony xperia s, zaginął mi zasilacz sieciowy (koncówka) mam kabel , nie mam jak go naładować 😞 Poprzez połączenie komputeraz z kablem nie ładuje ale go wygrywa nic poza tym... 

 

Co mam robić? Gdzie moge zakupić i jaką tą końcówke jako lakik nie chce kupić czegość i potem załować... Miałem niby tą końcówke jeszcze od innego producenta lecz to nie dało efektu i nie ładuje daje tylko komunikat, abym podłączył pod zasilacz sieciowy 😞

 

Ktoś coś? 

Z góry dziękuje!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Orginalny zasilacz posiada wyjście 5V 1,5A ze złączem USB. Zasilacz dowolnego producent powinien działać pod warunkiem, że ma prąd równy lub większy od 1,5A. USB laptopa ma za mały prąd dlatego nie działa.Poszukaj na mniej lub bardziej znanych popularnych portalach aukcyjnych, a powinieneś dostać orginał nowy lub używany.Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Orginalny zasilacz posiada wyjście 5V 1,5A ze złączem USB. Zasilacz dowolnego producent powinien działać pod warunkiem, że ma prąd równy lub większy od 1,5A. USB laptopa ma za mały prąd dlatego nie działa.Poszukaj na mniej lub bardziej znanych popularnych portalach aukcyjnych, a powinieneś dostać orginał nowy lub używany.Pozdrawiam