anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

MHL to HDMI (IM750) i tablet Xperia Z (ładowanie nie działa)

sebekk23
Nowicjusz

MHL to HDMI (IM750) i tablet Xperia Z (ładowanie nie działa)

Witam

 

Mam tablet Xperia Z i dokupiłem teoretycznie kompatybilną przejściówkę MHL to HDMI IM750 i wszystko było by cacy ale nie dziala mi ładowanie jak podłaczę tablet do tego ustrojstwa :). Sygnał video z tej przejściówki jest żyleta, działa ARC (sterowanie tabletem za pomocą pilota) ale tablet się nie ładuje.
 Po podłaczeniu przejściówki z podłączoną ładowarką (wtyka się ją w przejściówkę) tablet rozładowuje się z błyskawiczną prędkością - po ostatniej aktualizacji Andka pojawia się błyskawica przy baterii na znak ładowania ale nie jest ono efektywne i tablet się rozładowuje nadal.

 

Support mi zaproponował odesłanie tabletu i przejściówki do serwisu - tylko nie rozumiem czemu mam to zrobić! Przecież chyba to serwis SONY więc powinni dysponowac sprzętem aby wykonać taki test (na 100% dotyczy to wszystkich tabletów Xperia Z z tą przejściówką).

 

Może jest na tym forum jakiś ekspert techniczny a nie pani z supportu o miłym głosiku i zerowym pojęciu o IT :slight_smile: ?

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

Wygląda na to, że powinieneś korzystać z ładowarki 1500mAh lub więcej. W innym przypadku pobór prądu jest większy niż efektywność ładowania. Gdybyś miał więcej pytań polecam zadzwonić pod numer +48 22 22 77 444 lub napisać mail na questions.pl@support.sonymobile.com. 

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K