anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Płatne vs Reklamy

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Płatne vs Reklamy

:c37

jestem ciekaw jakie jest wasze zdanie na temat darmowych aplikacji/gier, w których wyświetlane są reklamy. Chodzi mi o dwa przypadki:
1. Sytuację kiedy mamy wybór: pełna wersja, za darmo, ale z jakąś tam malutką reklamą lub brak reklam, ale za musisz zapłacić.
2. Sytuację kiedy nie mamy wyboru: pełna wersja na Androidzie dzięki reklamom jest za darmo, a w AppStore (iPhone/iPad) jest ona płatna np.5zł, 10, a nawet 15zł (np.angry birds itd.)

Bo moja opinia jest taka: nie jest mi żal wydać kilka złotych na dobry produkt. Ale właśnie, jak ocenić, czy jest to dobry produkt? Mnie osobiście w ogóle aktualna forma reklam nie przeszkadza. Dużą część czasu na tablecie mam wyłączone WiFi, więc jak już coś odpalę to i tak nie mam reklam, a nawet, jak już są bo korzystam aktualnie z WiFi, to nie zwracam na nie uwagi. Są baaaaardzo delikatne i subtelne.

Znam wiele osób (zwłaszcza tych spod znaku japka), których to denerwuje. Ale nie wiem czemu. Może trafiło im się nieco mniej subtelne prezentowanie reklam na malutkich ekranach?

Jak to jest u was?


edit: zgodnie z tym jak toczy się dyskusja: raczej jestem ciekaw posiadaczy urządzeń z androidem, bo to nas stawia się pod ścianą ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

kris napisał(a):

Bo nie ma wyboru.


Jest wybór....zmienić system :smileymrgreen: