anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Rozczarowanie ekranem. Ostrzeżenie przed kupnem tabletu Sony.

ROZWIĄZANE
chrisakil
Poszukiwacz

Rozczarowanie ekranem. Ostrzeżenie przed kupnem tabletu Sony.

Kupowałem i zwracałem tablety Sony Xperia Z3 Compact. Dzisiaj znowu dostałem nerwicy, ponieważ ekran kupionego dziś tabletu(4 raz kupiłem) też posiada martwe piksele! Cóż za dziadostwo!!! Czy ktoś w Sony kontroluje te tablety podczas produkcji? Ani razu nie dostałem wolnego od wad tabletu. Pytanie do Sony. Czy wyprodukowaliście jakikolwiek tablet Xperia Z3 Compact wolny od problematycznych pikseli? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
chrisakil
Poszukiwacz

Nie pomogła mi pani. Odpowiem na swoje pytanie sam. Dopiero za 5 razem udało mi się kupić tablet z matrycą bez martwych pikseli. Mam nadzieję, że się udało. Liczę na to, że matryca po czasie nie "zdradzi" martwych pikseli.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

Witaj, 

 

Niestety zajmujemy się wsparciem technicznym tylko dla produktów VAIO i Audio-Video. Najlepiej skontaktować się z firmą Sony Mobile pod numerem telefonu: +48 22 22 77 444, lub wysyłając maila pod adres: questions.pl@support.sonymobile.com

Dodatkowo przesyłam link do strony Sony Mobile:

http://www.sonymobile.com/pl/

Pozdrawiam, 

Barbara_K

chrisakil
Poszukiwacz

Nie pomogła mi pani. Odpowiem na swoje pytanie sam. Dopiero za 5 razem udało mi się kupić tablet z matrycą bez martwych pikseli. Mam nadzieję, że się udało. Liczę na to, że matryca po czasie nie "zdradzi" martwych pikseli.