anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

46KDLNX720 aktualizacja Adobe Flash Player w telewizorze

profile.country.pl_PL.title
kalos-----
Początkujący

46KDLNX720 aktualizacja Adobe Flash Player w telewizorze

Witam
Chciałbym w swoim TV oglądać filmy w internecie, ale przy próbie włączenia niektórych filmików wyświetla mi się komunikat że muszę zaktualizować Adobe Flash Player do wersji 11, ale niestety nie wiem jak to zrobić i czy w ogóle da się ten program zaktualizować w tym TV
Pozdrawiam

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

O ile mi wiadomo samego Adobe nie można zaktualizować. Możesz zaktualizować cały soft w TV.
Więcej informacji znajdziesz pod TYM LINKIEM

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Niestety, ale telewizory Sony nie mają obsługi wtyczek takich jak np Adobe Flash, więc nie mam możliwości obejrzenia filmów osadzonych na stronach przez przeglądarkę.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Dokładnie, poza tym, że modele Sony nie posiadają wtyczki Adobe Flash. Nie ma możliwości dogrania jej do softu a tym bardziej samodzielnej aktualizacji.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
kalos-----
Początkujący

Dziękuje wszystkim za wyczerpujące informację.
Cóż szkoda, że nie można dograć Adobe Flash, a swoją drogą Sony powinno dać taką możliwość.
Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Raczej dogrania tej wtyczki już nie będzie. Aktualnie platforma Google TV zawiera przeglądarkę Chorme, która posiada już wgraną tą wtyczkę.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Tegoroczna nowość - odtwarzacz multimedialny NSZ-GS7 powinien załatwić wszystkie niedogodności związane z brakiem Adobe Flash:

Google TV
Sony powiększa jednocześnie ofertę urządzeń opartych na platformie Google TV. Nowy, sieciowy odtwarzacz multimedialny NSZ-GS7 z pewnością będzie perfekcyjnym uzupełnieniem domowego zestawu multimedialnego. Dzięki niemu, użytkownicy mogą z łatwością oglądać programy telewizyjne , korzystać z aplikacji i przeglądać zasoby internetu. Dla ułatwienia wyszukiwania, szybki silnik wyszukiwarki łączy i wspólnie wyświetla wyniki z programów telewizyjnych i z zasobów sieci, np. z portalu YouTube™.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
1_pawel
Użytkownik

Witam
Właśnie mam aktualizację PKG4.005.EUA-0104.
Nie wiem jeszcze jakie zmiany w stosunku do PKG4.002.EUA-0104.
Prawdopodobnie Adobe jest w wer. 8. :cry:

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Szczegóły aktualizacji dla Twojego modelu możesz śledzić pod poniższym linkiem:
AKTUALIZACJA DLA KDL-46NX720

Opis na stronie pojawia się z opóźnieniem w stosunku do tego co ściąga Twój telewizor.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik


Prawdopodobnie Adobe jest w wer. 8. :cry:



Ja bym stawiał że tej wtyczki nie ma wcale. I nie sądzę byśmy się jej doczekali, o czym już kilkakrotnie pisałem :)