anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Oglądanie filmów online

profile.country.pl_PL.title
janusz221
Nowicjusz

Oglądanie filmów online

Czy można oglądać filmy z internetu online na telewizorzez KDL-HX46751?

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
slawul_
Poszukiwacz

Tak na TV KDL-46HX751 można oglądać filmy z internetu online. :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
janusz221
Nowicjusz

Jak to zrobić bo u mnie to nie chce działsać.

Z góry dziękuję za pomoc.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.

Poprzez przeglądarkę takiej możliwości nie ma. Możliwość tak istnieje tylko poprzez wbudowane aplikacje takie jak na przykład YouTube.

profile.country.pl_PL.title
janusz221
Nowicjusz

Może spróbuję inaczej opisać:

Chciałbym oglądać filmy z serwisów takich jak: zalukaj.pl, tv.filmy, ogladaj.pl.

Czy jest możliwość, żeby to uruchomić filmy bezpośrednio za pomocą telewizora, instalując np. jakąś aplikację czy jest to NIEMOŻLIWE??

Jeżeli można to proszę o porady jak to zrobić.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Obawiam się, że wymienione przez Ciebie serwisy nie uruchomią się w przeglądarce telewizora.


profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Przeglądarka nie pozwoli na odtworzenie z tych serwisu ze względu na brak wsparcia dla flasha i innych wtyczek. Rozwiązania tego problemu są moim zdaniem dwa:

1. Podłączenie normalnego PC i wykorzystanie telewizora jako monitora.

2. Zakup mini PC z androidem jak na przykład MK808.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Sprawdzałem dwa serwisy wymienione przez Janusza, podłączając komputer do tv przez HDMI. I jakość jest tak kiepska paskudna, że według mnie oglądanie filmów w ten sposób, kompletnie mija się z celem. To nawet nie jest SD, bez sensu męczyć się dla samego faktu - żeby obejrzeć. Przez takie rzeczy tracisz zbyt dużo. Ten sam film obejrzany w jakości HD, będzie wydawał się zupełnie innym filmem. Masz bardzo dobry telewizor o wielkości 46" - wykorzystuj jego zalety. A jedną z nich jest właśnie jakość obrazu. Jakość prezentowaną na tych stronach można obejrzeć na malutkim telewizorku, najlepiej nie Full HD i crt...

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Muszę Ci przyznać rację Zimny. W przypadku takich serwisów jak te wymienione naprawdę ciężko o dobrą jakość materiałów. Co prawda można znaleźć serwisy gwarantujące dobrej jakości materiały z oznaczaniem HD ( ale ile w nich jest HD to nie wiem), ale należą one do rzadkości.