anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL-40w605b słuchawki bluetooth

PanCrowley
Nowicjusz

Sony KDL-40w605b słuchawki bluetooth

Siema

Mam pytanie co do tego tv mianowicie wiadomo że czasem ogląda sie film czy gra późno w nocy i nie chciałbym przeszkadzać innym domownikom i tutaj moje pytanie czy ten tv ma możliwość podłączenia słuchawek bluetooth, a jeśli nie to czy jest możliwość podłączenia jakiegoś odbiornika bluetooth?

Wpadłem jeszcze na taki inny pomysł ponieważ tv służy mi tylko do grania i oglądania filmów streamowanych przez telefon, to czy jest możliwość by przy stremowaniu obrazu na tv dźwięk słuchać przez podłaczone do telefonu słuchawki?

A gram na ps4 więc bluetooth konsola ma bo pad jest w tej technologi, to czy tutaj by była taka możliwość żeby dźwięk na konsoli płynoł na słuchawki a nie na głosniki tv?

Mam nadzieje zę ktoś ma podobny problem, a jeszcze lepiej jak ma rozwiązanie:)

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Do TV nie ma możliwości podłączenia bezpośrednio słuchawek Bluetooth. Ale można wykorzystać zestaw z nadajnikiem bluetooth i podłaczyć do TV.

 

Co do streamowania obrazu z telefonu na TV i słuchania ze słuchawek podłaczonych do telefonu to nie wiem i  nie pomogę. Jeśli to zadziała to powinny też zadziałać słuchawki podłączone po bluetooth do telefonu.

 

Co PS4 to gdzie dźwięk ma wychodzić to można określić Ustawienie wyjścia (audio):

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/settings/audiodevice.html

A także można podłączyć słuchawki bluetooth:

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/settings/bluetooth.html

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

Nimzdiew
Nowicjusz

Witam,

 

Dlaczego jedyne sensowne wykorzystanie bluetooth w TV nie jest obsługiwane? Czy jest to sprawdzona informacja? Niesamowite że w PS4 się da takie rozwiązanie wykorzystać a w TV jest to już niemożliwe.

 

Proszę o podanie dokładnych informacji na temat:

`Ale można wykorzystać zestaw z nadajnikiem bluetooth i podłaczyć do TV.`

profile.country.PL.title
Maciekww
Użytkownik

okazuje się, że w moim sony bravia można podłączyć tylko 2 myszki do obsługi przeglądarki poprzez bluetooth - też jestem rozczarowany - mam lg sprzed 5 lat i wszystkie słuchawki bluetooth łączą się jak chcę a w nowym sony bravia (ok roczny) jest bluetooth ale taki dziwny jakiś ni to bluetooth nito nie bluetooth - założyłem post parę dni temu z pytaniem do firmy sony co to za bluetooth ale jakoś nie chcą odpowiedzieć

Nimzdiew
Nowicjusz

Odpowiedź jaką uzyskałęm od SONY:

"Telewizor nie jest obarczony błedem parowania. W telewizor jak każde inne urządzenie posiadające łączność bluetooth, jak telefony, słuchawki i inne obsługuje tylko pewne konkretne profile. Może się sparować wyłącznie z urządzeniami które obsługują te same prfile Bluetooth. Pana model obsluguje następujące profile:

HID (Human Interface Device Profile)
HOGP (HID over GATT Profile)
3DSP (3D Synchronization Profile)
SPP (Serial Port Profile)
Należy sprawdzić czy posiadane przez Pana urządzenia obsługują wyżej wymienione profile"

 

 

krbelec
Nowicjusz

 
azar1956
Nowicjusz

Witam,mam mały problem z podłączeniem słuchawek bezprzewodowych marki ,,Wireless headphone" do telewizora KDL-40R550C. Nie otrzymałem instrukcji do tych słuchawek.

 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Możesz bardziej rozwinąć temat jaki masz model słuchawek?

 

Pozdrawiam