anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

49x8309 aktualizacja androida z 21.12.2015

profile.country.PL.title
pklz1-----
Poszukiwacz

49x8309 aktualizacja androida z 21.12.2015

Kolejna aktualizacja która ma poprawić przełączanie kanałów i znowu wtopa.

Przy przełączaniu kanału następuje jeszcze jakieś dziwne głośne odbicie dźwięku którego przed aktualizacją nie było. W opisie aktualizacji podają że też ma poprawić proces wyłącznia telewizora (czarny obraz i głos) a jest cały czas tak jak było. 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Mam ogólnie podobnie. Mnie to nie drażni,ale mogło być lepiej jak już wchodzi poprawka. Poprzednia aktualka działała u mnie o wiele lepiej i nie miałem problemów.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

drazni i doprowadza do szalenstwa przelaczanie kanalow ciach reset tv, ok moze za szybko to robie jakies dziwne pomysly w glowie

 

przelaczam kanal ciach niereaguje na nic masakra moze znowu moja wina moze nie nalezy zmieniac kanalow za czesto w koncu za te reklamy ludzie placa moze trzeba je ogladac

 

sprawdze co leci na innym kanale guide nie dziala trzeba papierowa gazete zaczac kupowac zeby sprawdzic program :open_mouth:

 

wlacze film z pc, nieobslugiwany format o_O pare dni temu dzialo ok jeszcze kilka razy w koncu odpala

 

wizyta u znajomych lg za polowe ceny wszystko dziala jak rakieta nic nie zawiesza zacina ogladaja co chca i kiedy chca moje problemy i czas ich rozwiazywnia traktuja jako zart czekajac na puente 

 

boom 8 miesiecy z polproduktem ktory nie spelnia podstawowych oczekiwan mysle ze to nie ja powinnienem placic za tv tylko mi placic za bugtracker bo niewyobrazam sobie ze te problemy byly nie znane w momencie premiery tv 

 

offtop chetnie sprzedam kdl50w755c 8 miesieczny 

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

dodatkowo po ostatniej akutalizacji zegar zaczal wariowac -5 min +10 min czasem wskoczy jest ok

czas z sieci mam + swoja strefe czasowa a zegar wariuje

profile.country.PL.title
pklz1-----
Poszukiwacz

Zgadzam się z tobą takie g.wno wypuści a ludzie chyba mają  testować i zgłaszać usterki (ale żeby te aktualizacje coś zmieniały ale jest coraz gorzej niż lepiej)  ale te telewizory nie kosztują tysiąc złotych. ale są droższe od konkurencji z tymi samymi parametrami. Rodzice chcieli żebym kupił też  telewizor Sony z androidem ale po moich doświadczeniach odradziłem i kupiłem im Panasonica o tysiąc złotych tańszy i chodzi o niebo lepiej i obraz według obraz według mnie chyba lepszy nic nie zacina,  nagrywarka działa,  przeglądarka chodzi o wiele szybciej