anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kdl-w805c i generalnie Android TV

klejmanm
Nowicjusz

kdl-w805c i generalnie Android TV

Drodzy przedstawiciele Sony,

Dołączam się do głosu 'współforumowiczów' co do pilnej potrzeby

dopracowania przez firmę Sony oprogramowania na nowej serii telewizorów

z Android TV. Posiadam najnowszą aktualnie dostępną wersję oprogramowania.

- Potwierdzam występowanie problemów z czasem i jego resetowaniem

- problemy z czasem powodują występowanie problemó z aplikacjami typu Youtube

- telewizor przy obsłudze menu co jakiś czas zawiesza się na kilkanaście sekund, by ponownie zacząć działać. W tym czasie nie reaguje na sygnały z pilota

- aplikacje typu TVN player czy TVP są fatalnie stworzone, okropny interface, brak aktualizacji dostępnych programów (TVP)

- brak opcji 3D przy uruchomionych aplikacjach 'zewnątrznych' - np KODI

- wbudowany player video jest mało funkcjonalny, posiada brzydki interface

- wciąż brakuje reklamowanych jako dostępne funkcjonalności typu nagrywanie

 

Macie naprawdę dużo do poprawienia, i mam nadzieję że nie zawiedziecie klientów którzy obdarzyli SONY zaufaniem kupując tę serię TV.

 

Przy okazji - telewizor ma świetną jakość obrazu, jest dobrze wykonany. Dostarczony pilot jest tandetny, niespasowany.

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Bardzo dziękujemy za opinię, a są one dla nas naprawdę bardzo cenne i na bieżąco uzupełniamy listę występujących niedogodności. System Android to duża innowacyjność, jeśli chodzi o jego zastosowanie w telewizorach, co wiąże się z koniecznością ciągłej pracy nad funkcjonalnością. Zapewniamy, że kolejna aktualizacja obejmuje m.in. rozwiązanie wymienionych niedogodności. O jej terminie będziemy informować wkrótce.

Cieszymy się z opinii dotyczącej technologii i jakości sprzętu.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska 

artt5tv
Nowicjusz

WItam !

 

W dniu 09.12.2015r. zainstalowałem aktualizację do telewizora KDL w805c i co ? I brakujące funcje (np: HDD rec, PIP) nie zostały udostepnione. Kolejny termin to - do 29.02.2016r. (dobrze jest jest to rok przestępny , to mają 1 dzień więcej). Przykro mi, ale pierwszy raz tak bardzo rozczarowałem się na firmie SONY. Własnie wybieram się do sklepu w którym kupiłem TV i będę składał reklamację za zakupiony towar bez reklamowanych funkcji (HDD rec) i będę chciał wymienić na TV z funkcjami które mi obiecano.Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

na angielskiej stronie aktualizacje zapowiadaja na ostatniego marca 

http://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-hn/prd-tvhc/android-tv-features-update-roe-8-dec 

https://www.sony.co.uk/support/en/content/cnt-hn/prd-tvhc/android-tv-features-uk-22-dec

przypadek? literowka? na pewno :slight_smile:

sam kupilem tv w mm 8 miesiecy temu i na zwrot przyslugiwalo mi 30 dni (i tak dlugo mysle ze wystarczajaco do sprawdzenia tv pod kazdym katem)

z tym ze termin ten ma sie nijak do wszystkoobiecujacych aktualizacji i nic nie wnoszacych aktualizacji ktore sa wprowadzane

 

tak samo jak od poczatku uzywania tv

kanaly sie nie przelaczaja dziala tylko regulacja glosnosci 

samo przelaczanie kanalow z tv naziemnej dziala skokowo i roznie raz w miare sprawnie innym razem z kilkusekundowym opoznieniem

tv sam sie resetuje kiedy chce jak chce przy zmianie kanalu przy zmianie glosnosci

guide tv nie pokazuje losowo wybranych informacji o kanalach 

 

 

 

i co najlepsze cudowne orzeczenie o zrzeczeniu sie odopowiedzialnosci jednoczenie piszac ze aktualizacja bedzie wylacznie do pobrania przez pc

fantastycznie dla kazdego kto nie posiada pc/notebooka