anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD-65X8505C i HbbTV tvp

meico1234
Nowicjusz

KD-65X8505C i HbbTV tvp

TV podłączony kablem sieciowym do internetu. Na platformie hybrydowej TVP po wybraniu na dolnym pasku opcji VOD i wyborze dowolnego filmu rusza tylko dźwięk - brak obrazu. Jakieś pomysły dlaczego ?

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Warto odłączyć tv na chwilę od sieci i go zresetować - powinno rozwiązać problem, zawieszonej aplikacji.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

meico1234
Nowicjusz

Niestety odłączenie zasilanie niczego nie zmieniło.

Czy to tylko problem mojego egzemplarza ? Czy ktoś może potwierdzić podobną sytuację ?

meico1234
Nowicjusz

Widzę, że na niewiele stać zespół wsparcia technicznego Sony 😞

Generalnie uważam, że Sony w przypadku nowej linii TV z androidem zrobiło sobie z klientów beta testerów.

Wypuszczenie na rynek produktu o szeroko reklamowanych istotnych funkcjonalnosciach, których tak naprawdę nie ma w chwili zakupu, o czym informują mikroskopijne odnosniki do kolejnej podstrony, to ruch nie fair - i to jest najdelikatniejsze określenie jakie przychodzi mi do głowy. Do tego poziom wsparcia technicznego....pierwszego dnia po zakupie, gdy stwierdziłem, że w testowej emisji TVN Hevc jest tylko dźwięk i brak wizji, wykonałem telefon do Sony Polska ( potwierdzony mailem ) gdzie po bardzo długiej rozmowie poradzono mi reset TV, który rozwiąże problem :slight_smile: Wygląda na to, że to jest uniwersalna odpowiedź na wszelkie problemy techniczne - niezły pomysł.

Poważnie mówiąc, będąc do tej pory wiernym użytkownikiem kolejnych Bravii, polecam poważne zastanowienie się przed podjęciem decyzji o zakupie.

profile.country.PL.title
macko83
Poszukiwacz

W kdl40r555c mam dokładnie to samo. Reset do ustawień fabrycznych, wymiana płyty głównej(przez serwis z powodu innej usterki) nie pomagają. Moim zdaniem ograniczony soft. Ipla,TVN Player także nie ma.  Screen miroring oczywiście tylko z sony wiesza się(sprawdzone z sony z i sony z3)