anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL 50 W 807 C-Problem z kontrastem

ROZWIĄZANE
deepdarek
Poszukiwacz

KDL 50 W 807 C-Problem z kontrastem

Witam mam problem z opcja zawansowany kontrastem ,jak go włącze obraz się sciemnia na ciemnych momentach .Barzo proszę sony o naprawienie tej opcji przy jastepnej aktualizacji softu.e

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
loco65
Użytkownik

W telewizorze KDL-50W808C w takim przypadku pomogło wyłączenie funkcji Zaawansowane zwiększenie kontrastu w menu obrazu > zaawansowane > jasność. Może akurat to jest to

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

A to ściemnianie to nie jest przypadkiem związane z pracą czujnika oświetlenia? 

 

Pozdrowienia

deepdarek
Poszukiwacz

Czujnik wyłączony i dalej to samo

yachoopl
Poszukiwacz

Witam,

mam ten sam problem z filmami i kontrastem, ale na kdl-50w755c. U mnie wyłącznie czujnika też nic nie daje.

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

w755c to samo 

Spoiler
 
yachoopl
Poszukiwacz

Wyłączyłem już wszystkie możliwe funkcje, które mogłyby przyczynić się do zmiany tego kontrastu i problem nadal występuje. Chyba skończy się reklamacją, ponieważ uniemożliwia to komfortowe oglądanie 😕

profile.country.PL.title
loco65
Użytkownik

W telewizorze KDL-50W808C w takim przypadku pomogło wyłączenie funkcji Zaawansowane zwiększenie kontrastu w menu obrazu > zaawansowane > jasność. Może akurat to jest to

yachoopl
Poszukiwacz

Dzięki! Pomogło, wreszcie obraz zachowuje się normalnie.
deepdarek
Poszukiwacz

Ale jak to zrobic zeby była załączona opcja( Zaawansowane zwiększenie kontrastu) a obraz się na sciemniał 

yachoopl
Poszukiwacz

I tu pojawia się problem: chyba nie jest to możliwe. Szczerze mówiąc nie bardzo widzę różnicę między włączoną funkcją a wyłączoną, natomiast nie ma denerwującego migotania. Wydaje mi się, że Sony wprowadziło funkcję, która jest mocno niedopracowana i powinni to szybko naprawić.