anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY BRAVIA 50w809c konwersja z 2D na 3D

guzdi81
Poszukiwacz

SONY BRAVIA 50w809c konwersja z 2D na 3D

Witam, potrzebuję pomocy mam okulary TDG - BT400A jeśli włącze film w 3D na youtube działą pięknie, ale chcący oglądać program z 2D na 3D już jest kicha wyczytałęm, że ten TV ma konwersję z 2D na 3D, wiem jak to wygląda bo oglądałęm na SAJSUNGU i jest OK.

Nie wiem czy tu tak to działa syfiato czy nie jest dopracowane, chyba że jakoś inaczej się to włącza :slight_smile:

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Oprócz włączenia są jeszcze ustawienia,zalecam poczytać instrukcje obsługi. Na Samsungu podano rybę, teraz potrzebna wędka.

guzdi81
Poszukiwacz

W instrukcji jest to dość ubogio opisane chodzi o to że całość włącza się ale zamiast 2 obrazów obok siebie lub nad mam przesunięty 1 ekran, jeśli chodzi o ustawienia to też nie ma tam zbyt wiele jedynie głębia i jasność.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najlepiej skontaktuj się z supportem Sony:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Napiszę inaczej... Jeżeli myślałeś że programy TV będą w 3D po obróbce to błąd. Za niskiej jakości jest sygnał.

 

Ale,Ale włącz film z dysku to zobaczysz różnice. Oczywiście czym lepszy materiał video tym szybszy sygnał 3D

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

Jak poradziłeś sobie z tym problemem ?

guzdi81
Poszukiwacz

Niestety nie poradziłem sobie, podejrzewam że możliwe że niema czegoś takiego w tym TV, support Sony ciągle pisał jak włączyć 3D gdy mam już film w tym formacie ale nie o to mi chodziło, jak im to napisałem to nagle zamilkł i zero Odpowiedzi, natomiast w trakcie wcześniejszych odpowiedzi tylko cytowanie wycinków z instrukcji.

Żałuję tego zakupu i nie tylko ze względu na 3D, jest również więcej braków że sony, a mówili brać SAMSUNGA 🙂

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Podaj mi model samsunga którego chciałeś kupić. Oczywiście parametry muszą zgadzać się z Sony. W rtvagd szukałem samsunga ale nie znalazłem.

guzdi81
Poszukiwacz

Obecne przejścia z firmą Sony pozwoliły mi dokonać wyboru Xbox one 🆚 ps4, oczywiście wybieram xboxa.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Mając Sony Tv niby wybierać Xboxa... Ciekawe i wątpliwe rozumowanie. Co z tym Samsungiem? Jaki to miał być super tv samsunga co przyćmi sony ?