anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka pytań - Sony A6000 (POWERBANK, KARTY SD)

KUBIX98
Nowicjusz

Kilka pytań - Sony A6000 (POWERBANK, KARTY SD)

Witam.

Czy za pomocą powerbanku : dajmy na to tego: http://allegro.pl/power-bank-ladowarka-20000-slim-powerbank-bateria-i5532808084.html

mogę naładować kamerę Sony a6000 bez żadnych komplikacji.

W sensie polega to na podłączeniu usb z dwóch stron (jedną część do pawerbanku, a drugą do sony). Trzeba mieć jakąś przejściówkę lub coś podobnego ?

Drugie pytanie: Czy sony a6000 obsługuje karty SDX 128 GB ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

zachęcamy do kontaktu z naszym działem wsparcia klienta: customersupport.pl@eu.sony.com, gdzie uzyska Pan odpowiedzi na wszelkie pytania.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, nie pamiętam specyfikacji A6000, ale jeśli pozwala na ładowanie przez usb, a tak było już niektórych aparatach, to jak najbardziej naładujesz/podładujesz akumulator. Czas ładowania będzie zależał wydajności power banku. Co do kart, zajrzyj do instrukcji, w niej znajdziesz informacje o sprawdzonych pojemnosciach kart SD.

profile.country.PL.title
malman
Użytkownik

Mam a6000 kilka dni. Bez problemu ładuje się z powerbanku.

groochas
Poszukiwacz

Warto zaznaczyc ze nie mozna jednoczesnie ladowac i uzywac modelu a6000 (w a6300 i a6500 nie ma takiego problemu)

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Groochas, dziwne jest to co piszesz, bo producent przewidział podłączenie stałego zasilania sieciowego poprzez gniazdo baterii (jest taka mała zaślepka w klapce od baterii. Nie mam a6000, ale mam nex-6 i jak wróce z pracy to sprawdze, czy działa po podłączeniu do powerbanka lub ładowarki sieciowej.

 

EDIT: sprawdziłem na nex-6 i po podłączeniu power banku wszystko działa warunkiem jest aku w aparacie.