anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Oryginalna bateria FW50

mare37
Użytkownik

Oryginalna bateria FW50

Jak sprawdzić czy bateria jest oryginalna?

24 ODPOW. 24
mare37
Użytkownik

Ja nie wnikam co on tam wystawia. Dla mnie taki koleś powinien beknąć za oszustwo jesli posługuje sie zdjeciem oryginalnej baterii. Napisałem ci, że ja kupiłem od człowieka ktory miał z a5000 wiec nie miał podróby. A ci co maja po 119 to co maja podróby? Chyba jakis idi..a kupuje baterie po 200zł.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Tak, Ci po 119 też mają podróbki... Aku oryginalne są drogie i nic na to ani Ty ani ja nie poradzimy jeśli wszystkie sklepy mają ceny 250-300 zł za sztukę to owszem może się zdarzyć jakaś super promocja za 199 zł, ale poniżej tej kwoty nikt nie sprzeda baterii z legalnej dystrybucji bo by musiał dopłacać do interesu.

mare37
Użytkownik

Proponuje ci napisać do gosci ktory sprzedaje oryginalne za 119 i powiedziec mu dlaczego handluje podrobkami. Zobaczymy co ci odpowie. Negatywow nie ma.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Jak masz taką potrzebe możesz pisać, ja nie mam, bo kupuje aku w sklepach, a nie na allegro sprowadzone z Chin, które są albo idealnymi kopiami, albo jak się uda zeszły z linii produkcyjnej "po godzinach"...Tyle, że ja kupując w sklepie nie musze się martwić, że coś będzie źle działać, a jak będzie to nie będę miał problemu z wymianą w ramach gwarancji. Twój wybór albo drogi oryginał, albo tani zamiennik, ewentualnie podróbka z Chin...

mare37
Użytkownik

Najczesciej kupuje zamienniki. Z kamerami bywa roznie ale z aparatami wszystkie dzialaja. Zarowno fotoenergia jak i newell sa dobre. Kazdy ma wybor. Ja zbyt czesto zmieniam sprzet zebym kupowal oryginalne baterie za duza kase. NIkt potem tego nie docenia w odsprzedazy a cena sprzetu leci na glowe.