anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HDR-AS100V - problem z soczewka...

psycho144
Nowicjusz

HDR-AS100V - problem z soczewka...

Tak jak w temacie - czy niektorzy uzytkownicy tez tak maja ?

https://www.youtube.com/watch?v=xxRWKDraB2A


Dodam, ze sprawdzilem drugi egzemplarz w sklepie i pstrykania nie posiadal (oprocz mikro luzu na boki), pstrykanie slyszec czasami na nagraniach... a szkoda... sprzecik od nowosci to posiada

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,

 

Faktycznie ten dźwięk jest dokuczliwy.

 

Czy próbowałeś już kontaktować się z pomocą techniczną Sony w tej sprawie?

 

Dział Obsługi Klienta SONY: 0 801 382 462
E-mail:    customersupport.pl@eu.sony.com

 

http://services.sony.pl/support/pl/contacts/

 

Pozdrawiam,

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Witaj, 

 

przesyłam link do strony z informacjami na temat możliwych przyczyn głośnej pracy kamery.

 

Jeżeli jednak żadne z wyjaśnień Ciebie nie dotyczy, polecam zwrócenie się do autoryzowanego serwisu Sony w celu sprawdzenia sprzętu.

 

Naprawy serwisowe najwygodniej jest zgłosić przez stronę internetowąDaj proszę znać, jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z rejestracją.

 

Pozdrawiam serdecznie, 

 

Karolina.

 

 

PanJackie
Poszukiwacz

Witam.

Mogę wiedzieć jak sprawa się zakończyła?

Pisałem do supportu, co zabawniejsze- poparłem się Twoim nagraniem.

Polecono mi wysłać do serwisu. Niby ok, problem w tym, że za 2 tygodnie lecę na wakacje i nie ukrywam że kamera będzie mi potrzebna. To drobiazg, irytujący, czasem chyba nawet go słychać. Ale najbardziej obawiam się, że kamera może przez to tracić na wodoszczelności. Po powrocie zapewne zgłoszę usterkę i wyślę do serwisu. Choć to pewnie jedynie kwestia podklejenia tej osłonki. Swoją drogą, wspominają o tych luzach też inni ludzie. Gdyby rzecz dotyczyła styranej kamery, to rozumiem, że luz może jakiś wystąpić. Ale nie w niemal nowej i traktowanej w nieekstremalnych warunkach.

Pozdrawiam