anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Duży problem z laptopem vaio

ZirlanLee
Nowicjusz

Duży problem z laptopem vaio

Witam!

Mam dwa poważne problemy:

1. Gdy używam np przeglądarke i tylko scrolluje lub czytam coś to przeglądarka tak jakby zawiesza się tzn ramka wokół programu zmienia kolor jakbym wcisnął coś na pulpicie lub coś. Tak samo mam jak piszę i przestaję na chwilę to też się zawiesza i muśze ponownie nacisnąć na pole aby znów pisać.

2. Gdy odpalam grę, która kiedyś normalnie działała i odpalam grę i już np jestem w menu lub podczas gry to widzę cały czas w lewym dolnym rogu ikonę windows która mruga i wywala mnie cały czas do pulpitu i tak cały czas.

Proszę o pomoć ponieważ laptop jest sprawny tylko występują nieraz takie ważne problemy, ktróe stwarzają kłopot

Model: SVF1521H1EW

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, ciężko jest pomóc nie mając żadnych informacji w zasadzie. Jaki masz system? Czy ostatnio robiłeś jakąś aktualizację? Jakiej przeglądarki używasz? Jak wszystko Ci się wiesza jak wygląda obciążenie procesora i pamięci w menadżerze zadań? 

 

Na tą chwile, może to być jakaś aktualizacja do windowsa, która jest niestabilna, moga to byś sterowniki do karty graficznej, jakiś program działający w tle, który się zainstalował podczas instalacji programu, który Cię interesował (jakiś toolbar do przeglądarki np), może otworzyłeś podejrzanego maila, kliknąłeś na link i teraz masz zawirusowany komputer...może to być problem np z pamięciami, albo dyskiem, który ma błedy w sektorach i wywala Ci komputer...

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

A może winny jest sterownik od touchpada?