anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z SVE14a1v1ew nie widzi grafiki AMD

profile.country.PL.title
matti110
Poszukiwacz

Problem z SVE14a1v1ew nie widzi grafiki AMD

Witam

Od kilku lat mam laptopa vaio SVE14A1V1EW, kupiony był z win7. Po aktualizacji do win8 zaczeły sie problemy - praca wiatraka głośniejsza i grzał sie. Postanowiłem później go zaktualizować do Win10. i tu mam problem... po włączeniu laptopa chwile jest cicho, a w momencie ładowania systemu zaczyna pracować wentylator na 100% cały czas. to samo się dzieje kiedy wchodzę do biosu, wentylator ciągle pracuje na 100% i jest bardzo głośny. Nie jest to wina zabrudzenia, zakurzenia, bo nie raz czyściłem i zmieniałem paste, stało się to po aktualizacji. Bios wersja najnowsza r0290v4, przy zmianie na niższą r0280v4 jest to samo. Dodatkowo nie wykrywa karty graficznej AMD 7670M. mimo instalacji sterowników nie pokazuje jej w menadżeże urządzeń, jest tylko intel hd 3000. Przy próbie instalacji win7 czy win8 jest to samo... nie widzi grafiki i wiatrak chodzi na 100%... Miał ktoś podobny problem? 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

W tym przypadku pomogą nasi koledzy z Sony Electronics. WIęcej na temat wsparcia dla tego produktu znajdziesz pod tym linkiem: https://www.sony.co.uk/electronics/support/personal-computers.

 

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
matti110
Poszukiwacz

a coś konkretniej ? Miał ktoś podobny problem ?