anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio VPCSE2f1E, jaka podstawka, stacja dokująca, port replicator

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
darekdodo123
Poszukiwacz

Vaio VPCSE2f1E, jaka podstawka, stacja dokująca, port replicator

Witam, posiadam laptopa sony vaio vpcse2f1e, nie jest to jakiś znany model, ale dobry, mam w domu równierz 3 thinkpady, bardzo mi się podoba że mam w nich podstawkę dokującą, i wystarczy że mam film do obejrzenia, i chcę obejrzeć na dużym tv, to zamiast podpinać HDMI,zasilacz,adapter na bezprzewodową klawiaturę i mysz,dysk z filmem, to wystarczy podpiąć wcześniej do podstawki, a żeby podłączyć lapka wystarczy tylko lekko przyłożyći pstryk! , perfekcja, ale do tematu, kiedy dowiedziałem się że mój vaio ma coś takiego jak złączka i stacja dokująca tak się podjarałem, to panie wszystko pięknie, no to szukam, panie tyle fajnych podstawek, ale no właśnie która pasuje, Hmm... , że będzie bardzo łatwo se podejrzeć jaki model i wogóle, lecz nie, wstyd, nigdzie nie piszą do jakiego laptopa jest, wszędzie pisze dla s serii, ale zawsze jest np. w nawiasie że to jakiś vpcsa i vpcsb, ludzie ale o vpcse ani słowa, widziałem podstawki takie jak: vgp-prs20,vgp-prs30,vgp-prs35, okazuje się że vgp-prs20 jest tylko na 13,3 calowe lapki,(mój jest 15,5) vgp-30 i 35 są na 15,5 calowe ale tylko do serii niby s ale znowu vpcsa i vpcsb, szałł!!, nawet na oficjalnych wszystkich stronach sony nic nie pisze, najczęściej wszystko jest: porty usb,czasem dyski,hdmi itp, na co mi, jak niema najważniejszego!! do jakich jest laptopów, na niektórych stronach sony wogóle nie ma nic, pisze że nie ma do pobrania żadnego manualu, ani niczego, więc zwracam się do was, jaka stacje kupic? jaki konkretnie model?, i najlepiej może gdzie?, wiem że vaio to już stara marka, i że została sprzedana, ale wiem że dalej służą tu pomocą, więc proszę o wsparcie.

P.S. Dodam że złączka od tych stacji na oko wygląda identycznie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
darekdodo123
Poszukiwacz

Dobra już wiem jaka, a żadne forum niepomogło tylko napisanie wiadomości do sony mailem i błyskawicznie na następny dzień mi odpowiedzieli, a oto treść:

 

Tak więc zamykam temat
customersupport.PL@eu.sony.com

 

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z firmą Sony.

Nawiązując do korespondencji pragnę Pana poinformować, iż kompatybilna stacja dokująca to VGP-PRS25.

Istnieje także replikator portów, który można używać poprzez USB o nazwie VGP-UPR1A.


W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o informację zwrotną mailem lub telefon pod podanymi poniżej danymi kontaktowymi:

Telefon: 22 306 06 94

E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com

W przypadku nowego zapytania proszę o skorzystanie z formularza ze strony http://www.sony.pl/support/pl/contacts, będzie on dostępny po wybraniu produktu.

Nasze linie są otwarte w godzinach 09:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.



Z wyrazami szacunku,


******

Dział wsparcia technicznego Sony 
http://www.sony.pl/support/pl

Sony Europe Limited (Sp. z o.o.), Oddział w Polsce
ul. Ogrodowa 58 - 00-876 Warszawa - Poland

 

 Powód edycji: post zawierał dane sprzeczne z regulaminem forum.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość :slight_smile: 

 

Za markę Sony VAIO odpowiada Sony Electronics, mają oni dedykowaną stronę supportową: https://www.sony.co.uk/electronics/support/personal-computers

Warto zaglądnąć również tam!

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
darekdodo123
Poszukiwacz

Na tej stronie drogie sony nic nieznalazłem, widziałem już te stronę chyba z 60 razy i nic na niej niema, najlepiej może wy coś zajdzcie i podajcie mi model podstawki, to jedynie moja prośba, bo to jest niedopomyślenia że niemogę doczytać się tak prostej rzeczy, kupować w ciemno niebęde bo podstaki są bardzo drogie, i kupie, a tu niedobra, bez możliwości zwrotu!

profile.country.PL.title
darekdodo123
Poszukiwacz

Dobra już wiem jaka, a żadne forum niepomogło tylko napisanie wiadomości do sony mailem i błyskawicznie na następny dzień mi odpowiedzieli, a oto treść:

 

Tak więc zamykam temat
customersupport.PL@eu.sony.com

 

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z firmą Sony.

Nawiązując do korespondencji pragnę Pana poinformować, iż kompatybilna stacja dokująca to VGP-PRS25.

Istnieje także replikator portów, który można używać poprzez USB o nazwie VGP-UPR1A.


W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o informację zwrotną mailem lub telefon pod podanymi poniżej danymi kontaktowymi:

Telefon: 22 306 06 94

E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com

W przypadku nowego zapytania proszę o skorzystanie z formularza ze strony http://www.sony.pl/support/pl/contacts, będzie on dostępny po wybraniu produktu.

Nasze linie są otwarte w godzinach 09:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.



Z wyrazami szacunku,


******

Dział wsparcia technicznego Sony 
http://www.sony.pl/support/pl

Sony Europe Limited (Sp. z o.o.), Oddział w Polsce
ul. Ogrodowa 58 - 00-876 Warszawa - Poland

 

 Powód edycji: post zawierał dane sprzeczne z regulaminem forum.