anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony VAIO SVF1521Z2EB nie działa regulacja

morek900
Nowicjusz

Sony VAIO SVF1521Z2EB nie działa regulacja

Witam serdecznie, posiadam laptopa 

Sony VAIO SVF1521Z2EB

 

otóż problem jest następujacy, nie działa żadna regullacja ekranu. Przyciski nie reagują (suwak chodzi lecz bez efektu), w zakładce vaio control nie mam zakładki automatyczne dostosowanie jasności.

W zakładce zasilanie wszystko jest na FULL. A ekran jest ciemny. 
Ani razu nie udało mi się przyciemnic badz rozjaśnić ekranu.

systme originalny, wszystkie sterowniki z windows update oraz vaio update

 

Znacie przyczynę?

 

Edytowane: bardzo mi przykro, jednak umieszczanie w poście linków do stron służącym celom komercyjnym jest sprzeczne z regulaminem forum.

1 ODPOWIEDŹ 1
mare37
Użytkownik

Było już o tym. Mam tego lapka. Zainstaluj od nowa win8 zrób aktualizacje tylko z win8 a nie z vaio potem do win8.1 i będzie działać. U mnie po tych zabiegach działa bezproblemowo a te wszystkie akutualizascje z vaio to można sobie wsadzić. próbowałem wgrać wszystkie z sony i połowa wypisuje, że nie może znaleźć programu do update.  Bez tych aktualizacji laptop działa idelanie. Tylko aktualizacje systemowe z panelu syterowania, Zadnych typu vaio update, vaio care bo tym dziadowstwem nawet nie można zrobić dysków do odzyskiwania.

 

I jeszcze jedno. Nie wiem jak trzeba byc ograniczonym w tej firmie, żeby projektować laptopa w ten sposób, że jak zamknie się pokrywę to potem wszystkie odciski klawiszy pozostaja na ekranie a przeciez przy klikaniu są one tłuste od palców. Potem otwierasz laptopa a tam kwadraciki odciśnięte i paprochy na wyświetlaczu.  Komedia. Firma sony słynąca z dobrych produktów w tej chwili robi chłam.