anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

tablet Z2

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

tablet Z2

Ale cyrk !!!  Tablet Sony Z2 po dwóch latach zrobił się czarny i przestał działać. Nawet informatyk nie wie jak go naprawić. Wydakje się, że to "Tablet Jednorazówka" minęła gwarancja i na tym koniec !!!   Musisz sobie kupić nowy !!!  Co się dzieje z firmą Sony ???  Cały sprzęt tj TV, kamera i jej dodatki, głośnik, statyw, laptop, Blu Ray wszystko kupiłem w tej firmie. Nie spodziewałem się, że po tak krótkim czasie przestanie działać tablet !!!!

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Może moja przygoda z tabletem Samsung będzie pomocna. Jakiś czas temu włożyłem go do szuflady, potem po dwóch miesiącach go chciałem włączyć. Widaomo po tak długim czasie bateria się rozładowała, podłączyłem więc go pod oryginalną ładowarkę. Mimo trzech 12 godzinnych cykli ładowania tablet nie chciał się włączyć. Dopiero zmiana ładowarki na inną i kolejnym 12 godzinnym cyklu ładowania tablet się włączył. Co ciekawe ładowarka oryginalna działała normalnie. Także sprobuj użyć innej ładowarki. Rozumiem, że twój tablet normalnie się ładuje.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Co się okazało ? Po ponad dobie czekania, nagle po naciśnieciu przycisku pokazało się "światło"  na czerwono, że bateria jest rozładowana. Nie wiem jak to się stało, bo podczas słuchania muzyki bateria miała ponad 35 % energi. Włączyło się krótkie buczenie i matryca tabletu czarna. W tej chwili tablet się ładuję i mam nadzieję, że będzie wszystko OK.

Dziękuję i pozdrawiam.