anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kadru cięcie też zajęcie - zabawa w kadrowanie.

profile.country.en_PL.title
tompacan
Nowicjusz

Kadru cięcie też zajęcie - zabawa w kadrowanie.

Zima trzyma i tylko najwięksi twardziele wybierają się w teren z aparatem, do tego wieczory, które choć już krótsze to i tak wystarczająco długie aby przed snem oddać sie postprodukcji fotograficznej.

Chciałem Wam zaproponować zabawę w przycinanie kadrów, która polegałaby na tym, że kilka/kilkanaście osób umieszcza w wyznaczonym wątku (nie tym) surowe pliki (o zadanych wymiarach). Następnie osoby biorące udział w zabawie ściągają pliki pozostałych uczestników i poddają je cięciu wg. własnego spojrzenia. Potem zdjęcia publikujemy i porównujemy co nam wyszło. Co Wy na to? Kto chętny?


Sprawy techniczne do obgadania po akceptacji pomysłu.


UWAGA Mały "regulamin" pojawił sie tu

30 ODPOW. 30
Creatoor
Początkujący

Jestem za. Trening czyni mistrza, a efekty zabawy mogą być zaskakujące. :thumbsup: Jeśli dodać jeszcze do tego konwersję... Chętnie udostępnię miejsce na serwerze skąd będzie można pobrać plik w oryginalnych rozmiarach. Wystarczy przysłać mi plik meilem.

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Tomku ciekawy pomysł :thumbsup:

profile.country.en_PL.title
tompacan
Nowicjusz

Creatoor napisał(a):

Jeśli dodać jeszcze do tego konwersję...



Zostańmy na razie przy samym kadrowaniu, tu nie chodzi o tworzenie od razu gotowych prac a jeno "konfrontacje" pewnych spojrzeń.
Nie wiem ile osób zdaje sobie sprawę z tego, że kadr to coś w rodzaju fundamentu, bez niego inne elementy są nic nie warte, dlatego nad kadrem warto popracować.
Z czasem, jeżeli akcja wypali możemy sie pokusić o inne elementy postprodukcji.


Creatoor napisał(a):

Chętnie udostępnię miejsce na serwerze skąd będzie można pobrać plik w oryginalnych rozmiarach. Wystarczy przysłać mi plik meilem.



jestem niezmiernie rad z takiej propozycji :)

Creatoor
Początkujący

tompac napisał(a):

Zostańmy na razie przy samym kadrowaniu


:smileythumbsup:

tompac napisał(a):

Nie wiem ile osób zdaje sobie sprawę z tego, że kadr to coś w rodzaju fundamentu, bez niego inne elementy są nic nie warte, dlatego nad kadrem warto popracować.


Da się to zauważyć, niestety...

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Chętnie się skuszę :thumbsup:

Pozdrawia Starosta :grin:
Misi3q
Początkujący

Mi też ten pomysł sie podoba :c4

profile.country.pl_PL.title
tenzer
Poszukiwacz

Nauka przez zabawę - jestem za :thumbsup: :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Jestem za :thumbsup: nie ma to jak dobrze chlasnąć sobie kadr ;)

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Cudny pomysł! Również jestem za :nauseated_face: