anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

program do obróbki zdjęc

Arturek
Początkujący

program do obróbki zdjęc

jakiego programu użyc do obróbki zdjęc??? photo shop to wielka zagadka i powiem że chciałbym spróbowac na jakimś prostym i koniecznie polsko-języcznym

23 ODPOW. 23
Creatoor
Początkujący

PhotoFiltre. Pl + Free

Arturek
Początkujący

a czy on odtwarza format Raw?? :c37 :c37

Creatoor
Początkujący

Program do wywoływania rawów masz na płycie dołączonej do lustrzanki o ile się nie mylę. A tu masz spis programosów do raw:
http://www.optyczne.pl/35.5-artyku%C5%82-Nie_taki_RAW_straszny_jak_go_maluj%C4%85__Najpopularniejsze_programy_do_czytania_RAW-%C3%B3w.html

Ps. Picasa czyta rawy

profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

Z prostych FastStone 4.0 czyta RAWy Sonowskie i nic nie kosztuje :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
SkywalkerPL
Początkujący

Adobe Photoshop Lightroom 2 jest w wersji polskiej i obróbka zdjęć sprowadza się głównie do przesuwania suwaków i obserwowania efektów (ja tak zaczynałem - w końcu nauczyłem się co służy do czego i teraz już jest ok :thumbsup: ), ale jeśli chcesz wiedzieć więcej to w sieci są dziesiątki tutorali (Digital Foto Video ma chyba największy na swojej stronie, na mojej stronce też można trochę o tym poczytać).
No i czyta RAWy :thumbsup: i świetnie nadaje się do katalogowania zdjęć.
No ale... nie jest za darmo. :?

:slight_smile:
xaeross
Początkujący

niestety oba programy ktorych uzywalem nie ruszaja sonowskich arw'ow ;/ ani paint shop pro x2 ani picasa.. ale moze x3 juz bedzie ruszal? i picasa tez sie niebawem ukaze zakutalizowana.. do rawowych suwaczkow uzywam tego z plytki

Misi3q
Początkujący

xaeross napisał(a):

niestety oba programy ktorych uzywalem nie ruszaja sonowskich arw'ow ;/ ani paint shop pro x2 ani picasa.. ale moze x3 juz bedzie ruszal? i picasa tez sie niebawem ukaze zakutalizowana..


Picasa 3 otwiera RAWy...

profile.country.pl_PL.title
EvCiA-----
Początkujący

najnowszy Corel Paint Shop Pro Photo X3 tez je otwiera
wlasnie jestem w trakcie testowania tego programu...

UlCiAh-----
Początkujący

Polecam program GIMP - darmowo i legalnie 8-)