anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

42W655A update

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

42W655A update

mam pytanie do posiadaczy w/w modelu.

robiłem dwa razy update softu raz ze strony www sony pobranym plikiem na pendrive. tv wykrył aktualizację wczytał i się zawiesił. brak reakcji na pilota i guziki w obudowie, po 30min wyłączenie zasilania pomogło. drugi raz tv sam pobrał soft w nocy rano pojawił się komunikat czy zrobić update teraz czy później. wybrałem później, wyłączyłem tv i kicha TV już nie wstał. po wyłączeniu zasilania na około 10 min cudem się uruchomił tylko że hdmi nie działało do momentu przywrócenia ustawień fabrycznych.



czy macie podobne problemy przy aktualizacji softu?

Prośba: proszę tylko o wpisy posiadaczy tego modelu, bajkopisarzom z góry dziękuję.

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

nie mam tego modelu, ale z przyjemnością dołaczę się do wątku. Robiłem aktualizację na W9 i na W8. Jest to ta sama aktualizacja co w Twoim modelu. W przypadku W8 wszystko przebiegło prawidłowo. W przypadku W9 telewizor po ściągnięciu aktualizacji zawiesił się. Podobnie jak u Ciebie telewizor nie reagował na przyciski. Pomogło wyłączenie z prądu. Po ponownym uruchomieniu wszedłem w ustawienia i jeszcze raz uruchomiłem aktualizację. Tym razem proces przeszedł prawidłowo. Proponuję abyś wszedł w ustawienia, wsparcie dla produktu i jeszcze raz przeprowadził proces aktualizacji. Po ściągnięciu powinien potrwać ok 1-2 min. Po nim telewizor sam się uruchomi.

Co do pendriva, słyszałem o takich sytuacjach. Po sformatowaniu pamięci i ponownym zapisaniu pliku aktualizacji wszytko przebiegało pomyślnie.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Ja mogę dodać opis jak u mnie przebiegła ostatnia aktualizacja na moim W9. Otóż na po uruchomieniu TV wyskoczyła informacja o aktualizacji, więc wybrałem aktualizuj teraz - telewizor jednak nie dokonał tej aktualizacji - wyglądało to tak jakby nie mógł jej pobrać albo się połączyć ( mimo że był podłączony do internetu). Więc odłączyłem go od prądu i po ponownym uruchomieniu wybrałem aktualizuj później. Jak się okazało przy kolejnym uruchomieniu TV sam się zaktualizował - pojawił się komunikat o dokonanej aktualizacji i rada aby odświeżyć ustawienia.

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

Bardzo dziękuję za pomoc. Widzę że to standard przy aktualizacji. Z pendrive właśnie pomogło po ponownym formacie na fat16. Dzięki
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Standard to raczej nie. Pierwszy raz widziałem coś podobnego przy aktualizacji. I na jednym modelu było ok, na drugim nie za bardzo. Ale na szczęście przy drugiej próbie poszło poprawnie:)

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Sam również potwierdzę to, że standardem tego nazwać nie można. Czasami może zdarzyć się jakiś błąd - albo to zerwane połączenie Wi-Fi, albo problem u dostawcy internetu, albo na przykład coś nie tak z pamięcią USB ( czy też źle pobrane pliki). W większości przypadków aktualizacje przebiegają poprawnie.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

W805A pobiera u mnie aktualizacje (pobrał już 3) bez problemowo. Połączenie Wi-Fi sprawdza się bez zarzutu. Pendrive nie próbowałem ale z ciekawości zrobię to przy okazji pojawienia się kolejnej aktualizacji dla W8 (ta sama rodzina więc powinny aktualizacje pojawić się dla całej grupy z rodziny KDL-**W6* + W8* + W9*).

Oczywiście pochwalę się moimi rezultatami.

Pozdrawiam Stubb