anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Funkcja Discover KDLW829b

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

Funkcja Discover KDLW829b

witam.dlaczego w Menu/Kanały czasami są widoczne miniatury podgładu a czasami nie bądż tylko część.To samo jest w Discover w zakładce TV i TV cyfrowa raz widoczny jest podgład nadawanego programu raz nie? 

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sprawa przekazana do supportu. Powinni sięz Tobą skontaktować.

 

Pozdrawiam

stojak123
Użytkownik

Witam. Mam to samo. Czy rozwiązałes ten problem. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

witam.

suporrt poinformował mnie że pogląd miniaturek zależy od stacji telewizjnej ktore to jedne mają podgląd inne nie i tak zostało np.TV6,Eska i jeszcze kilka kanałów nie mają podglądu,przynajmniej u mnie.Daj znać które u Ciebie są widoczne a które nie.

pozdrawiam

stojak123
Użytkownik

U mnie są widoczne stacje tvp oraz puls. Ale z ta widocznością to wygląda tak.że nie odrazu je widać tylko po pewnym czasie.

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

witam.

dodałem kilka słów kluczowych do funkcji Discover i wszystko było OK,ale od kilku dni do każdego słowa wyświetlany jest czarny pasek Discover na dole ekranu i napis brak trafień.Dodam że po wejściu w aplikacje You Tube działa.

stojak123
Użytkownik

Coś jest nie tak z przesyłaniem zawartości. też wprowadziłem słowo kluczowe i brak trafień. Zobacz jeszcze czy jak wejdziesz w HOME - MUZYKA czy w zakładce VEVO masz treś czy jest tam pusto.

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

faktycznie VEVO również u mnie puste.Dzisiaj pojawiła się aktualizacja oprogramowania i po aktualizacji dalej to samo.

stojak123
Użytkownik

U mnie tez pobrał uktualizacje ale dalej to samo. Trzeba z tym żyć.

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

po długim oczekiwaniu pojawiła się zawartość VEVO oraz słowa kluczowe w funcji Discover.