anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Funkcja Discover KDLW829b

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

Funkcja Discover KDLW829b

witam.dlaczego w Menu/Kanały czasami są widoczne miniatury podgładu a czasami nie bądż tylko część.To samo jest w Discover w zakładce TV i TV cyfrowa raz widoczny jest podgład nadawanego programu raz nie? 

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

po wejściu w Discover/ulubione kanały gdy chcę odtworzyć jakiś dodany kanał pojawia się tylko szary ekran i słychać dzwięk tego kanału.Występuje to na każdym dodanym ulubionym kanale:jest dzwięk ,brak obrazu.Czy morzecie napisać czy u Was także występuje taki problem.

stojak123
Użytkownik

Posiadam KDLW605b i kanały w pozycji ulubione działaja poprawnie.

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witaj,

Czy udało się rozwiązać problem z ulubionymi kanałami?

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

niestety nie.Wygląda to tak że jak chcę włączyć jakiś ulubiony kanał z funkcji Discover to ikonki znajdujące się w pionie po lewej stronie i logo YouTube w prawym górnym rogu zamienają sie na chwilę w jakieś jakby chińskie litery .Po chwili wracają do normalnego wyglądu ale ekran pozostaje szary i z ulubionego kanału dostępny jest jedynie dzwięk,następnie gdy chcę wyjść nie reaguje na przycisk Return,dopiero Opcje/Wyjście i wtedy po wciśnięciu przycisku Wyjście materiał wideo pojawia się dosłownie na ułamek sekundy i następuje wyjście.