anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

internet mobilny

ROZWIĄZANE
bernard1960
Poszukiwacz

internet mobilny

Jak podlaczyc internet mobilny do KDL50W755C aby pobrac aktualizacje za pomoc dziekuje

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
bernard1960
Poszukiwacz

Dzieki za pomoc dales mi do myslenia z ta siecia domowa zrobilem w najprosciej jak mozna po prostu udostepnilem swoj internet sparowalem go z telewizorem I gra jeszcze raz dzieki pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
seba842005
Użytkownik

Sciągnij ją na dysk PC i zainstaluj z dysku usb, albo pendrive. 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

A ten mobilny to na czym jest? Ludzie więcej szczegółów. Jest kilka sposobów aby podłączyć tv z mobilnym. Jak masz modem na USB w laptopie to jak wcześniej napisane lub robisz na W7 router i przez WiFi. Jak tv ma WiFi to łączymy każde urządzenie np smartphon, tablet przez udostępnianie internetu.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Dodam jeszcze jedną ciekawostkę, mam internet 7/7 symetryczny (jak na dzisiejsze normy to słaby) ale symetryczny i ping mam koło 4. Przy każdej aktualizacji nie zauważyłem problemów, a wykonałem ich na smarcie,tab i Tv sporo. Zalecam mimo waszych 50 lub 100Mb/s nie pobierania niczego w czasie ściągania pliku aktualizacji oraz dążenie do najniższego pingu. 

bernard1960
Poszukiwacz

Witam mam w T MOBILE na USB nigdy nie łączyłem się z innymi urządzeniami wię jest jak jest ja dopiero się uczę wieć proszę o pomoc do tego Usb mam laptopa i osobno tablet na androidzie tak jak ten telewizor słyszałem , że dokońca roku ma wejść aktualizacja HD nagrywanie no i stąd moja ciekawość jak mam to zrobić za pomoc serdeczne dzięki a apropo jaki najlepiej dysk kupić bo nie mam pojęcia ile np. zajmie jakiś film w jakości HD miejsca na dyskuto wszystko miło pozdrawiam.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Zacznę od końca. Na naukę aktualizacji i wybór dysku HDD masz kupę czasu 🙂 aktualizacja nie wejdzie do końca roku a dopiero w lutym.... Mimo tego są inne aktualizacje które zawsze warto zapodac.

Wspomniałeś że masz tablet na androidzie...Jak łączy się z Twoją siecią domową?

 

bernard1960
Poszukiwacz

Dzieki za pomoc dales mi do myslenia z ta siecia domowa zrobilem w najprosciej jak mozna po prostu udostepnilem swoj internet sparowalem go z telewizorem I gra jeszcze raz dzieki pozdrawiam