anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

paranoja

clipper1
Poszukiwacz

paranoja

zgłaszam usterkę telewizora . nie czyta z ps 3d tylko 2d , w okularach nie czyta filmów w 3d . napoczątku sony powiedziało jakie okulary kupiłem nie działa , więc dzwonie do sony mówie jakie mam problemy a pani pyta się czy ściągałem uaktualnienia mówie tak , jakie mam okulary mówie jakie ok ,czy ściągalem oprogramowanie na pena i czy wgrywałem mówie że nie umie takich czynności i chcde serwis żeby mi naprawił telewizor bo mam go 7 dni i nie mogę ogląda w 3d .a pani mówi że nie przyśle mi serwisu i żebym sobie sam ściągną kogoś i zeby mi coś tam wgrał . za telewizor dałem 7 tyś plus okulary kable 1000 zł . a kobieta mówi żebym sam sobie naprawił produkt na gwarancji .nigdy więcej nie kupie tej firmy . zastanówcie się jak będziecie się decydowali na sony , tragedia olanie klijęta . mam nr zgłoszenia jutro mam widzie się z moim prawnikiem zapytam się co w takiej sytuacji . chyba że ktoś wie pozdrawiam

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Ja rozumiem, że masz duże oczekiwania co do wsparcia, ale chyba nie jest problemem włożenie pendrive do gniazda USB i wykonanie aktualizacji? To przecież standardowa procedura opisana w instrukcji obsługi urządzenia. 

 

Napisz proszę z czym masz problem jeśli chodzi o tego pendive. Pomożemy krok po kroku.

 

Pozdrowienia!

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Pendrive to tylko pośrednik....pytanie czy potrafi Pan obsługiwać komputer? Te problemy opisane nie podlegają na tym czasie w kwestii serwisu. Użytkownik ma też jakieś obowiązki, a na pierwszym miejscu przeczytanie i zrozumienie instrukcji obsługi...

clipper1
Poszukiwacz

Proszę pana kupiłem telewizor z 3 d i nie mogę oglądać w 3d  więc twiedzieć pan że ja mam sobie to naprawić tak ?.oprucz tego piszecie że jest pip którego nie ma .więc proszę mi napisać dlaczego tak jest .myślę że nie zostawię tej sprawy bez echa pozdrawiam . Wysłano z mojego smartfona w PLAY
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Proszę Pana jestem zwykłym użytkownikiem jak większość na tym forum, z tym wyjątkiem że ja (i może większość) kupiła świadomie Tv z Androidem. Przeczytałem instrukcje i czytam, szukam rozwiązań jak przystało na otwarty system operacyjny.

clipper1
Poszukiwacz

Proszę pana mnie android nie interesuje . Ja chcę oglądać filmy w 3d więc nie wiem o czym pan pisze  Wysłano z mojego smartfona w PLAY
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

To dokładnie jaki model telewizora Pan ma i z czego ma być odtwarzany sygnał 3D?

clipper1
Poszukiwacz

Ja mam kd55x8509c włączam film na YouTube w 3d okulary się rejestrują i widzę tak jak bez okularów  Wysłano z mojego smartfona w PLAY
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Więc tv na androidzie. Ok. Mam ten sam model. Proszę podążyć za moim wpisem dokładnie. Tlumacze- Szuka Pan na YouTube 3D SBS, następnie jak leci film, rejestruje Pan okulary, następnie jak okular nie złapie 3D (a ma takie prawo) to na PILOCIE wybiera Pan Action Menu i linijkę 3D, następnie wybiera Pan obraz jaki YouTube transmituje -OBRAZ OBOK SIEBIE lub OBRAZ NAD SOBĄ i po tym wyborze okular czyta 3D bez problemu.

clipper1
Poszukiwacz

Sprawdzę jutro . Ale moje okulary rejestrują się daje obraz koło siebie i widzę wtedy dwa obrazy . Ale z góry bardzo dziękuję  Wysłano z mojego smartfona w PLAY