anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Lista programów DVB-T i DVB-C

AliAs99-----
Początkujący

Lista programów DVB-T i DVB-C

Dzień dobry.
Mój telewizor CX-525 ma tuner DVB-T i DVB-C (a także DVB-S, ale to w tej chwili nieistotne). I mój operator kablowy nadawał do niedawna kanały w DVB-C. Jednak niedawno dołączył też zawartość trzech multipleksów telewizji naziemnej - nadawanych w DVB-T. W kablu mam więc równocześnie, na niektórych częstotliwościach DVB-T, zaś na niektórych DVB-C (na niektórych częstotliwościach mam też analogowe kanały, ale to teraz mniej istotne).
Otóż nie umiem wczytać na listę w swoim telewizorze równocześnie programów z DVB-T i DVB-C. Jeśli przy przeszukiwaniu częstotliwości ustawię "naziemny" - wczytuje mi tylko DVB-T, zaś gdy wybiorę "kablowy" - DVB-C. Przy czym, poprzednio zapamiętane kanały - likwiduje.
Czy to wina softu, czy też tunera nie można, ot tak sobie, łatwo przełączać z jednego trybu DVB na drugi?
Czy mogę wczytać do pamięci telewizora równocześnie kanały z DVB-T i DVB-C? Albo na jedną listę, albo nawet na dwie oddzielne listy?
Wolałbym, gdy chcę nagle obejrzeć program nadawany w DVB-T, a wcześniej oglądałem w DVB-C, nie skanować od nowa częstotliwości, żeby wyszukać programy z DVB-T.

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Telewizor na rynek włoski? A gdzie go kupowałeś?

profile.country.pl_PL.title
Piotrek503
Poszukiwacz

Po aktualizacji EPG wróciło oraz nazwy kanałów są wreszcie wyświetlane i na liście są też stacje radiowe :slight_smile:

Telewizor kupiłem powystawowy w Austrii, ale nie wiem dlaczego jego przeznaczeniem był rynek włoski.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ciekawa historia, telewizor kupiony w Austrii, produkowany na rynek włoski, wykorzystywany w Polsce:) Dobrze, że wszystko działa poprawnie:)