anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Promocja Bravia i Xperia

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Promocja Bravia i Xperia

Witam wszystkich,

 

przypominam, że promocja "Kup telewizor Bravia i odbierz darmowy smartfon Xperia Z lub Xperia L" wciąż trwa. Jeżeli jesteście zainteresowani i jeszcze nie skorzystaliście z tej oferty, macie czas tylko do 14 lipca! Zajrzyjcie tutaj: http://www.sony.pl/hub/promocja-bravia 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Karolina_L.

 

 

Link podany w poście nie otwierał się prawidłowo i został edytowany.

 

-Nagata-

Forum Moderator

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

a jak jest z gwarancją do tego telefonu ?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Z ciekawości zadzwoniłem na infolinię promocji do Francji i do oddziału polskiego Sony Mobile. Według tych dwóch źródeł na telefony z promocji jest 24 miesięczna gwarancja. Oczywiście nie mamy dowodu zakupu (bo fizycznie nie kupiło sie telefonu), ale telefony mają być normalnie przyjmowane w trybie serwisowym. W przypadku gdy serwis będzie prosił o dowód zakupu, to nalezy przedstawić dowód zakupu telewizora, bądź jego kopię.

profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

to moze laskawie Pani Karolina zaciagnelaby jezyka w Sony co z aktualizacja playera w HX850 i ewentualnie nizszych modelach przynajmniej tych z 2012 roku, o obsluge mkv, pelne wsparcie zewmetrznych napisow i ntfs.




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
profile.country.pl_PL.title
-Nagata-
Poszukiwacz

Uprzejmie przypominamy, że forum służy jako platforma do wymiany informacji, dzielenia się wiedzą i jej uzupełniania. Menedżerowie społeczności dbają o podawanie jak najdokładniejszych informacji oraz o ich aktualizację. Doradcy i inni użytkownicy mogą je tylko ulepszyć:) Razem tworzymy forum Sony:)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nie chcę wypowiadać się za p. Karolinę, która słusznie napisała że forum jest platformą użytkowników a nie formą kontaktu my<->Sony.

Od siebie dodam, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakupienie Blu-Ray do Twojego HX85. Przemawia za tym kilka dodatkowych plusów:

-użycie funkcji BraviaSync do obsługi całego zestawu jednym piotem

-rozszerzenie funkcjonalności TV od dodatkowe rzeczy jakie znajdziesz w Blu-Ray'u

-w niektorych modelach upsalowanie z BD do 4K

 

MKV i obsługę systemu plików NTFS znajdziesz na przykład w modelach:

S790 http://www.sony.pl/product/odtwarzacze-plyt-blu-ray/bdp-s790/dane-techniczne#tab

S590 http://www.sony.pl/product/odtwarzacze-plyt-blu-ray/bdp-s590/dane-techniczne#tab

S490 http://www.sony.pl/product/odtwarzacze-plyt-blu-ray/bdp-s490/dane-techniczne#tab

 

Różne póki cenowe z różnymi możliwościami. Wymieniłem od najbardziej zaawansowanych modeli po ekonomiczne w swojej cenie.

Pozdrawiam Stubb
JarekLinda
Poszukiwacz

Promocja Sony Idealna Para - kup TV Bravia a otrzymasz Xperię gratis. Ktoś z Was brał udział w tej promocji? Ja próbowałem, ale zamiast smartfona w prezencie stałem się problemem firmy Sony.

 Od 7.06 od kiedy stałem się klientem Sony jestem ich problemem: najpierw szukali mojego zgłoszenia w promocji we Francji (na szczęście Poczta Polska pomogła ustalić, że je dostali). A propo: XXIw. facebook i takie tam, a w Sony wysyła się do udziału w promocji wycięty kawałek kartonu, wydrukowany formularz zgłoszenia internetowego, zeskanowaną fakturę zakupu i kod z wnętrza pudełka pocztą tradycyjną na adres we Francji.... Jeśli można coś jeszcze zarchaizować i skomplikować bez sensu to Sony popisało się niewiarygodnie tą promocją.

 Dokumentów szukali kilka dni po ich otrzymaniu w... archiwum. W końcu po wielu bezskutecznych rozmowach i emailach z 1 infolinią we Francji i 1 customer service w PL po 4 tygodniach ktoś doszedł do wniosku że klient źle się w tej promocji zarejestrował i zarejestrował mnie, czyli klienta - swój problem, ponownie. 8.07 dostałem email z potwierdzeniem ponownego zgłoszenia - ale tydzień później wciąż niestety nie ma mnie w bazie zgłoszeń (sic!). Nie ma mnie do dziś. Klient - problem Sony - miał dziś odebrać telefon od infolinii promocji Sony Ideala Para. Nikt nie zadzwonił, widocznie problem klienta dopadł też infolinię. A wcześniej problem klienta rozłożył customer service Sony w Polsce, bo tam stwierdzono że nie mają wpływu na przebieg własnej promocji, bo to (uwaga: straszne słowo) "zewnętrzna firma" dla nich organizuje....

 

Ktoś z Was też jest problemem (klientem) firmy Sony?

GrzegorzSz.
Poszukiwacz

Promocja Bravia i Xperia- wielka ŚCIEMA?

Skusiłem się na opisywana promocję.

Efekt:

- próba zarejestrowania kodu promocyjnego kończy się komunikatem że numer seryjny nie odpowiada modelowi mojego TV - co oczywiscie uniemozliwia zakończenie procesu rejestracji.

- zgłoszenie problemu na infolinię - bez efektu ( obiecali że sprawę sprawdzą i odpisza na mail )

- po tygodniu ponowny kontakt na infolinię - bez efeku ( jak wyżej)

- próba skorzystania z linku "kontakt" na stronie promocji - wyświetla błąd wysyłania danych.

Podsumowując - czas skorzystania z promocji kończy się a nie ma żadnej możliwości z niej skorzystania.

Jak na razie to czuje się oszukany  i zastanawiam się nad dalszymi krokami

GrzegorzSz.
Poszukiwacz

Na pocieszenie - też dałem nabrać się firmie SONY

Opis swojego przypadku dodałem do wątku

 

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeszcze raz proponuję kontynuować rozmowę w tym wątku, a nie rozdzielać ja na już chyba 5 osobnych wątków:

http://community.sony.pl/t5/Telewizory/Koniec-promocji-quot-Idealna-para-quot/m-p/1262466#U1262466