anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NTFS

profile.country.pl_PL.title
jameshellfire
Poszukiwacz

NTFS

Brak obsługi systemów plików NTFS w telewizorach Sony to jest absolutne średniowiecze! Jak można wypuszczać produkty, których soft jest tak mało elastyczny i nie przystosowany do "nowoczesnych"(11 letni system plików) systemów plików. Mało to profesjonalne.

Moje pytanie czy firma przewiduje wprowadzenie obsługi NTFS do swoich produktów ?

Rozbujajmy ten temat może się ktoś wreszcze obudzi.

Tagi (1)
46 ODPOW. 46
profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Też mnie to dżaźni.Konkurencja pod tym względem ucieka.Co z tego,ze robią aktualizacje co pół roku,jak one prawie nic nie wnoszą.Wolałbym jedną a konkretną,choćby aktualizacja do NTFS.Kup jeszcze ze dwa produkty Sony to napewno któryś będzie odtwarzał system NTFS :smileywink:.U mnie tylko BD system odczytuje ten system plików.

Message was edited by: 3echo-----

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Może m.in przez takie głupie posunięcia ten dział przynosi straty.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Nie jestem w stanie powiedzieć czemu telewizor Sony, nie posiadają osługi systemu plików NTFS. Nowe model ( seria tegoroczna oraz zeszłoroczna) osbługują system exFat. Dodatkowo o czym wspomniał 3cho, otwarzacze Blu-Ray Sony obsługują NTFS, oraz dodatkowo wiecej foramtów plików. Osobiście myślę, że ważniejsza jest jakość obrazu niż te dodatki.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

W większości przypadków musze zgodzić się z Toba, choć nie we wszystkim. System plików exFat nie jest średniowieczny - jest nowszy niż NTFS, a został wprowadzony wraz z Windows Vista. Drugą sprawą jest transfer między tymi dwoma systememy - myślę, że tu więszke znaczenie ma sam dysk i prędkość odczytu/zapisu a nie system plików. Myślę, że jest pewna, wygodniejsza od ciagłego zgrywania plików na dysk i przenoszenie go od PC do TV, alternatywa, a dokładniej do DLNA. Uruchamiasz serwer na komputerze i poprzez sieć domową oglądasz dane prosto z PC.

profile.country.pl_PL.title
MirusJ
Użytkownik

Tyle tylko, że DLNA w Tv Sony nie wspiera wielu formatów, zresztą wymaga do działania włączonego drugiego użądzenia (komputera, smartfona, konsoli), a tak podpinasz sam dysk.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

DLNA z tego co pamiętam wspiera te same formaty, które wspiera sam TV z USB. Dodatkowo tutaj dochodzi możliwość transkodowania plików w locie poprzez serwer na kompueterze.

profile.country.pl_PL.title
jameshellfire
Poszukiwacz

a "stranskoduje" mi w locie kontenery mkv ?

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Jeżeli serwer na to pozwoli, oraz komputer ma odpowienią moc obliczeniową, to myślę, że nie powinno być problemów z tym.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Mylagos ma rację, ale pamiętaj o tym, że Twój komputer musiałby mieć na prawdę dużo mocy do transkodowania w locie.

Mam pytanie od osób które próbowały takiego zabiegu. Czy jest duża strata (czy jakakolwiek jest strata) przy transkodowaniu w czasie rzeczywistym MKV? Oraz drugie pytanie - co z płynnością przesyłania danych?

Pozdrawiam Stubb