anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NTFS

profile.country.pl_PL.title
jameshellfire
Poszukiwacz

NTFS

Brak obsługi systemów plików NTFS w telewizorach Sony to jest absolutne średniowiecze! Jak można wypuszczać produkty, których soft jest tak mało elastyczny i nie przystosowany do "nowoczesnych"(11 letni system plików) systemów plików. Mało to profesjonalne.

Moje pytanie czy firma przewiduje wprowadzenie obsługi NTFS do swoich produktów ?

Rozbujajmy ten temat może się ktoś wreszcze obudzi.

Tagi (1)
46 ODPOW. 46
profile.country.pl_PL.title
jameshellfire
Poszukiwacz

@kryniu3

No tak ale z tego co widzę Wilde Media Server darmowy nie jest poza tym jest to rozwiązanie zewnętrzne.

A ja i owszem spotkałem się z tym że Samung bez problemu odtworzył mkv bezpośrednio z dysku (NTFS).

@Mylagos

chyba jestem ślepy bo nie widzę nic poza:

  • Korzyści i udoskonalenia:
    • This software includes the improvement for internet services performance

to jakiś skecz :

profile.country.pl_PL.title
MirusJ
Użytkownik

Dodam, że mi tv (ex725) po przez DLNA nie potrafi odtworzyć nawet filmików czy dźwięków nagranych przez smartfon HTC. Więc, zasadne pozostaje pytanie, po co to komu? Zwykły bajer bez zastosowania.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

@jameshellfire

Niestety, ale to jest cała informacja o ostatniej aktualizacji. W większości przypadków informacje te są naprawdę szczatkowe, ale nic z tym nie zobimy niestety.

profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

a jakiego servera mediów używasz -windows media player ?

profile.country.pl_PL.title
jameshellfire
Poszukiwacz

a kogo pytasz ?

profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

pytam oczywiście kolege- MirusJ

profile.country.pl_PL.title
MirusJ
Użytkownik

@kryniu3 Dla smartfona nie używam niczego zewnętrznego, tylko stockowy HTC, w Windows PS3Media Serwer ale generalnie olałem DLNA, bo szybciej, łatwiej i wygodniej podpiąć laptopa kablem do tv niż się w to bawić.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

...olałem DLNA, bo szybciej, łatwiej i wygodniej podpiąć laptopa kablem do tv niż się w to bawić.

Teoretycznie tak, ale nie każdy ma laptopa, którego może szybko przenieść w drugi koniec domu i podłączyć wszystko HDMI. Sam nie lubię konfigurować DLNA bo zawsze zajmuje mie to dużo czasu. Jednak moje wygodnictwo nie pozwala mi latać z laptopem po domu i go podłączać do TV. Raz skonfigurowane DLNA daje sporo przyjemności.

Dodam, że mi tv (ex725) po przez DLNA nie potrafi odtworzyć nawet filmików czy dźwięków nagranych przez smartfon HTC

W jakim formacie są te dźwięki i filmiki? Sam mam HTC ale nie zagłębiałem się w czym ten telefon nagrywa.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
MirusJ
Użytkownik

HTC nagrywa filmy w mp4 a dźwięk w amr. Właśnie sprawdziłem jeszcze raz i nie udało mi się z telefonu przesłać nic prócz jpg i mp3. Możliwe, że to wina samego aparatu, ale skoro sam to nagrywa i odtwarza...

profile.country.pl_PL.title
jameshellfire
Poszukiwacz

Konsole przynoszą straty TV przynoszą straty co następne ? aparaty ? notebooki ? jak nie przejrzą na oczy skończą jak nokia (która nadal nie wiedzieć czemu zapiera się na nowoczesne technologie jak Android) i jak nie podciągnie ją Windows Mobile to [...] się na pysk. A wystarczyło w odpowiednim czasie rozstać się z Symbianem.

I Sony również "niesamowita" jakość obrazu na niewiele się zda jak technologicznie (w kontekście softu) zostaną całe wieki za konkurencją.

Message was edited by: jameshellfire

Message was edited by: Lajam.

Edytowano wulgarne słowa.