anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

paranoja

clipper1
Poszukiwacz

paranoja

zgłaszam usterkę telewizora . nie czyta z ps 3d tylko 2d , w okularach nie czyta filmów w 3d . napoczątku sony powiedziało jakie okulary kupiłem nie działa , więc dzwonie do sony mówie jakie mam problemy a pani pyta się czy ściągałem uaktualnienia mówie tak , jakie mam okulary mówie jakie ok ,czy ściągalem oprogramowanie na pena i czy wgrywałem mówie że nie umie takich czynności i chcde serwis żeby mi naprawił telewizor bo mam go 7 dni i nie mogę ogląda w 3d .a pani mówi że nie przyśle mi serwisu i żebym sobie sam ściągną kogoś i zeby mi coś tam wgrał . za telewizor dałem 7 tyś plus okulary kable 1000 zł . a kobieta mówi żebym sam sobie naprawił produkt na gwarancji .nigdy więcej nie kupie tej firmy . zastanówcie się jak będziecie się decydowali na sony , tragedia olanie klijęta . mam nr zgłoszenia jutro mam widzie się z moim prawnikiem zapytam się co w takiej sytuacji . chyba że ktoś wie pozdrawiam

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Można by wspomnieć dla wiadomości innych użytkowników czy rada działa i problem rozwiązany....

clipper1
Poszukiwacz

Witaj nic nie piszę bo dzisiaj ma być serwis  Wysłano z mojego smartfona w PLAY
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nie jestem profesjonalnym ytuberem :slight_smile:

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

Czy wszystkie materiały n yt działaj ci bez problemu? ? W właśnie tylko ta reklama haribo?

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Wszystkie materiały ma YT działają bez problemu. Zresetuj tv, lub sprawdź baterie w okularach.

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

Bez resetowani filmy dzialaj n yt-lecz trzeba wpisać BST! A co do konwerterowan stacji telewizyjnych?