anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Promocja Bravia i Xperia

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Promocja Bravia i Xperia

Witam wszystkich,

 

przypominam, że promocja "Kup telewizor Bravia i odbierz darmowy smartfon Xperia Z lub Xperia L" wciąż trwa. Jeżeli jesteście zainteresowani i jeszcze nie skorzystaliście z tej oferty, macie czas tylko do 14 lipca! Zajrzyjcie tutaj: http://www.sony.pl/hub/promocja-bravia 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Karolina_L.

 

 

Link podany w poście nie otwierał się prawidłowo i został edytowany.

 

-Nagata-

Forum Moderator

11 ODPOW. 11
JarekLinda
Poszukiwacz

Zimny - skoro jest 5 roznych watkow to pewnie jest tyle samo powodów aby pisać o promocji Idealna Para. Jak czytam posty, to jednak sa to rozne problemy.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Dokładnie tak, zgadzam się z Tobą. Jest kilka różnych wątków i dotyczą różnej problematyki. Jednak sztuką jest dopasowanie swojej problematyki do problematyki poruszanej w danym wątku, albo założenie nowego. Moim zdaniem kopiowanie takich samych postów w kilku różnych wątkach najzwyczajniej wprowadza zamęt. Jedynym powodem dla którego zaproponowałem kontynuowanie tematu o którym komunikujesz w jednym wątku - który jest odpowiednio nazwany, jest jego przejrzystość, zrozumiałość w konsekwencji szybsze rozwiązanie sytuacji. Jestem dosyć długo w społeczności forum i z doświadczenia wiem, że rozwiązywanie problemów w jednym wątku jest najzwyczajniej skuteczniejsze. Jeśli ktoś kto zna rozwiązanie Twojej sytuacji zobaczy pięć wątków, wejdzie do jednego który ma 15 postów, przeczyta 10 postów nie wytrzymując do Twojej wypowiedzi, wejdzie do drugiego 10 postowego i przeczyta 4-5 postów, podobnych do wątku pierwszego - nie zobaczy już kolejnych 3 wątków i niczego nie dowiesz się. Gdy na liście tematów będziesz widział jeden temat: "Koniec promocji "Idealna para" " więcej osób trafi do Ciebie. Ale rób jak chcesz. Metoda na nabijanie postów prowadząc jedną dyskusję w 5ciu miejscach jest świetna - 5x skuteczniejsza niż w przypadku jednego tematu. Tylko pytanie co chce się osiągnąć?