anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Radio w KDL-40W605B

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
alicja1956
Użytkownik

Radio w KDL-40W605B

Witam!

1/ Jak należy włączać opcję "radio"?Przycisk na pilocie nie reaguje,czy są potrzebne jakies dodatkowe ustawienia?

2/ Założyłam konto na "PlayMemories Online" - wpisuję kod z ekranu na stronie i kiedy zaznaczam opcję "później" przy numerze karty,zawsze wyskakuje błąd i informacja,żeby spróbować później.Czy to możliwe,że bez podania numeru karty nie można przejść do następnego kroku?

Bardzo proszę o jakąś radę.Pozdrawiam.

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Ad 1. Przycisk "Radio" zadziała jak dostawca sygnału (DVB-T, operator kablowy etc) dostarczy w paśmie stacje radiowe. Zapewne teraz ich tam nie ma.

Ad 2. Proszę sprawdź wątek:

http://community.sony.pl/t5/telewizory/playmemories-online-aktywacja-amp-problem/m-p/1758155#M20542

Tam jest opisane wszystko - aktualnie są prace konserwacyjne.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Ja czekam cierpliwie na zakończenie prac techników SONY nad przywróceniem transmisji radia interntetowego SONY, które kupiłem za 2 tys zł jako radio internetowe, ale nie odbiera internetu od maja 2015. Sam nie potrafię ocenić, czy moja cierpliwość wystarczy na jakieś 6 miesięcy czy może nawet na 18 miesięcy. Bo w końcu technicy firmy SONY muszą mieć czas na to, aby sprzęt SONY doprowadzić do używalności (est takie słowo?).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Ad 1. Przycisk "Radio" zadziała jak dostawca sygnału (DVB-T, operator kablowy etc) dostarczy w paśmie stacje radiowe. Zapewne teraz ich tam nie ma.

Ad 2. Proszę sprawdź wątek:

http://community.sony.pl/t5/telewizory/playmemories-online-aktywacja-amp-problem/m-p/1758155#M20542

Tam jest opisane wszystko - aktualnie są prace konserwacyjne.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
alicja1956
Użytkownik

Bardzo dziękuję za odpowiedź.Co do PlayMemories-będę cierpliwie czekać na zakonczenie prac.W sprawie radia skontaktuję się z dostawcą /kablówką/.Coś mi tu nie gra bo na tej samej antenie odbieram radio więc myślę,że sygnał jest.

Pozdrawiam.

Ja czekam cierpliwie na zakończenie prac techników SONY nad przywróceniem transmisji radia interntetowego SONY, które kupiłem za 2 tys zł jako radio internetowe, ale nie odbiera internetu od maja 2015. Sam nie potrafię ocenić, czy moja cierpliwość wystarczy na jakieś 6 miesięcy czy może nawet na 18 miesięcy. Bo w końcu technicy firmy SONY muszą mieć czas na to, aby sprzęt SONY doprowadzić do używalności (est takie słowo?).