anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

radio internetowe?

kratylos
Nowicjusz

radio internetowe?

mam jeszcze pytanie czy mozna dodawac samodzielnie internetowe widzety do listy mi np brakuje radia internetowego ?

16 ODPOW. 16
MARIUSZEK32
Początkujący

Dla fanów muzyki sony przygotowało dostęp do takich serwisów jak Qriocity i Music Unlimited. Dzięki nim można mieć wgląd do olbrzymiej biblioteki nagrań i poznać miliony utworów muzycznych.

stelek
Początkujący

To skoro już jesteśmy przy tym temacie - co mam wcisnąć w pilocie, żeby mieć dostęp do tych serwisów? Szukałem i szukałem, i nie znalazłem. Czy te rzeczy są na pewno dostępne w Polsce?

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Serwisy wymienione przez przedmówcę możesz znaleźć w menu "Zawartość internetowa". W Polsce w tym menu jest kilka ciekawych opcji. Między innymi IPLA w jakości HD.

kratylos
Nowicjusz

lipa jest ok ale to troche inny rodzaj serwisu
chodzi mi np o taki tuba.fm ktory jest w samsungach

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Masz możliwość korzystania tylko z tego, co aktualnie znajduje się w "Zawartości internetowej". I tak jest tego sporo ;-) Serwis o którym mówisz może mieć umowę z konkurencją a z Sony już nie. Odwrotnie sprawa się ma do wspomnianej IPLA tv którą w HD masz tylko w Sony.

Z tego co widzę ilość dostępnych serwisów stale się powiększa, więc być może w końcu będzie tam i ten którego poszukujesz ;-)

stelek
Początkujący

Czyli, podsumowując - dobrze mi się wydaje, że Qriocity i Music Unlimited w Polsce nie ma?

profile.country.pl_PL.title
kozand
Początkujący

Tak nie ma. Wogóle widze że SONY bardzo odstaje jeżlei go porównać z treścią internetową dla Polaków porównując do tego co ma SAMSUNG...

kratylos
Nowicjusz

kozand napisał(a):

Tak nie ma. Wogóle widze że SONY bardzo odstaje jeżlei go porównać z treścią internetową dla Polaków porównując do tego co ma SAMSUNG...


w tej chwili to jest podobny poziom usług np sony ma tvn axe a samsung tego nie ma .
choc reklamy cały czas te same przed materiałami tvn są troche denerwujące ...

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Samsung ma radio Tuba parę zdefiniowanych źródeł RSS. Sony za to ma TVN, AXN, Eurosport i 16 innych serwisów. Do tego muzyka. Więc odstaje raczej Samsung. Poza tym każdy z producentów permanentnie rozwija swoje opcje internetowe. Samsung w kwietniu podpisał umowę z TVP, Sony jest na etapie rozmów - niedługo też będzie. Wszystko się rozwija i z każdym miesiącem będzie więcej możliwości i opcji...

Opis BIV: http://www.sony.pl/hub/1237477741941/sony-internet-tv

kratylos napisał(a):

choc reklamy cały czas te same przed materiałami tvn są troche denerwujące ...


Szczególnie jak powtarzają się...