anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Samsung odkupi od Sony udziały w S-LCD Corporation - koniec TV SONY?

ROZWIĄZANE

Samsung odkupi od Sony udziały w S-LCD Corporation - koniec TV SONY?

Znalazlem w necie taką informację: "Firma Samsung zdecydowała się wykupić wszystkie udziały marki Sony w S-LCD Corporation. Transakcja ta jest efektem długofalowego planu firmy Sony, która wycofuje się z produkcji telewizorów."

Zastanawiam się, czy to nie oznacza, że za chwilę SONY straci zainteresowanie klientami, którzy nabyli telewizory produkcji SONY. Tym bardziej, że mamy przykłady pozostawienia przez SONY bez wsparcia i bieżącej informacji choćby użytkowników 60 modeli radia internetowego na całym świecie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
TomekSony1
Użytkownik

A co nowego i działającego było pokazane na IFA w Berlinie w temacie telewizorów? Android ???

Proponuje aby Szanowne Sony Polska odniosło się do listy błedów i braków w oprogramowaniu swoich TV Bravia. Na chwilę obecną mamy tylko obietnice od kilku miesięcy, że kiedyś będzie działało WIFI, nagrywanie, 2 tunery, PIT PAP, aplikacje będą działać płynnie.

Jeżeli przez 15 sekund tv nie przyjmuje komend i nie udaje się go przyciszyć to jest coś nie tak? Sprzedanie sekcji TV może przynieść tylko pozytywne zmiany. 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Zdecydowanie nie są to prawdziwe plotki, a choćby nasza obecność w tym roku na targach IFA w Berlinie z silną linią telewizorów na pewno rozwiewa takie wątpliwości.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska 

TomekSony1
Użytkownik

A co nowego i działającego było pokazane na IFA w Berlinie w temacie telewizorów? Android ???

Proponuje aby Szanowne Sony Polska odniosło się do listy błedów i braków w oprogramowaniu swoich TV Bravia. Na chwilę obecną mamy tylko obietnice od kilku miesięcy, że kiedyś będzie działało WIFI, nagrywanie, 2 tunery, PIT PAP, aplikacje będą działać płynnie.

Jeżeli przez 15 sekund tv nie przyjmuje komend i nie udaje się go przyciszyć to jest coś nie tak? Sprzedanie sekcji TV może przynieść tylko pozytywne zmiany. 

 

W artykule, do którego się odwoływałem, podana była nawet suma 939 mln dolarow. Ale skoro to tylko plotki, to ja liczę, że SONY mając względnie opanowane linie telewizorów w końcu ogarnie problem swoich 60 modeli radia internetowego, a wśród nich mój CMT G2NiP. Kupiłem go jako radio internetowe, a od 4 miesięcy radio milczy. Ciekawe czy kiedykolwiek znów zabrzmi??? Jak wyrokuje w tym temacie SONY?FullSizeRender-3.jpg

profile.country.PL.title
LukasLeoT
Poszukiwacz

MAm KDL-55W805A i te same problemy, zgłoszone na niezgodność towaru z umową w przeciągu dwóch lat, sprawa ciągnie się od maja 2015. Sony próbuje się wykręcić. Wszelka korespondencja idzie przez kancelarie w gliwicach. Zero odezwu od Sony Sklep osobiście.

 

SONY to dno ZERO.

Tak samo jak sprzedali dział laptopów VAIO tak samo i pozbędą się TV Bravia bo nie są w stanie porrawić wszystkich błędów.

 

Zastanówcie się jak długo się premiera Android TV odciągała w czasie?

 

Kupujecie TV bez możliwośći nagrywania z obietnicami że kolejne oprogramowanie ten błąd poprawi.

 

JA miałem już 3 nowe wersje ale żadna nie była lepsza od poprzedniej i z nową wersją nowe problemy. ODRADZAM

Proponuję poczytać choćby opinie poniżej. Będzie łatwiej zbliżyć się do świata realnego. Bo na razie wygląda to tak, jakby SONY było z innej planety.

Tagi (1)
decomposed
Poszukiwacz

Ja jakiś czas temu kupiłem 

KD-65X9005B 

za 15K żeby wesprzeć dział tv Sony i mam nadzieję, że go nie zamkną / nie sprzedadzą tak samo jak mobilnego...
Obraz i dźwięk jest w nim rewelacja, ale faktycznie nad softem trzebaby trochę popracować. 
Co prawda nie jest tak tragicznie jak w wersji C z Androidem (powód dla którego zdecydowałem się na B oraz według mnie lepszy design bo ładniejsze boki przez aluminium na całej długości a nie tak dziwnie do połowy tylko jak w C, nagle dziwnie ucięte) i w najnowszej wersji nie ma aż takich drastycznych niedociągnięć ale sporo rzeczy jeszcze trzeba usprawnić jak choćby zrywający screen mirroring.

Przy odtwarzaniu muzyki z zetki sprzydałaby się też jakaś wbudowana aplikacja w TV, ale nie, za każdym razem wymusza screen mirroring 😞

Trzymam kciuki za dział TV Sony.