anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

49xd7005 sortowanie programów sony editor

profile.country.PL.title
pycsxa
Poszukiwacz

49xd7005 sortowanie programów sony editor

Witam,

niestety sony editor nie widzi mi programów w wyeksportowanym pliku sdb.xml. Kroś wie jaka może być przyczyna?

Chciałem użyć sony editora ponieważ sortowanie cyfrowych programów na tunerze DVB-C w telewizorze jest strasznie archaiczne. Dlaczego chcąc przenieść program z kanału np 100 na 1 tv zamienia te kanały i 1 wysyła na 100. W ten sposób aby nie stracić układu programów muszę 300 razy wcisnąć przyciski na pilocie aby przejechać przez 100 kanałów.  W starym sony 40w5740 było to bezproblemowe. Po wcisnięciu programu który chcemy przenieść włączał się jego obraz czego też nie ma w xd7005 i przeniesieniu go pod dany nr poprostu przesuwał programy a nie je zamieniał.

Może ktoś mnie oświeci czy coś ze mną nie tak.

Nawet aplikacja Video&TV SideView nie ma możliwości sortowania programów.

To jest nie do pomyślenia aby dzisiaj w łatwy, szybki i przyjemny sposób nie można było poukładać sobie programów w TV z androidem!!!

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

Sony editor nie otwiera pliku czy otwiera ale nie widzi kanałów?

Po otworzeniu pliku w lewym oknie powinna pojawić się lista: DVB-T, DVB-C, General Sat i Preferred Sat. Klikasz na DVB-C i powinieneś zobaczyć liste kanałów oraz częstotliwości.

profile.country.PL.title
pycsxa
Poszukiwacz

Plik sie otwiera. po lewej mam liste dekoderow, jednak wchodzac na kazdy, po prawej nie wyswietla lista programow. 

profile.country.PL.title
wsewer
Poszukiwacz

Witaj pycsxa.

Czy udało ci się pokonać problem?

Ja mam od wczoraj KD-65XD7505, oprogramowanie bieżące  + moduł CAM Cyfrowego Polsatu przez satelitę.

Wygląda na to że oprogramowanie Sony jest blokowane we współpracy z tym modułem. 

Jeśli szybko nie usunę problemu to rozwiążę umowę z Polsatem bo mam na to 10 dni.

Pozdr. wsewer.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@wsewer  Napisz dokładniej o co chodzi też mam moduł CP i działa ok nawet listę wstępną kanałów mogę Ci podesłać

profile.country.PL.title
pycsxa
Poszukiwacz

Witam,

ja nie używam modułu CAM.

Jednak po ostatnich aktualizacjach telewizora i sony editora wszystko działa.

profile.country.PL.title
wsewer
Poszukiwacz

Problem z listą programów satelitarnych Polsatu odbieranych przez moduł CAM wbudowany w telewizor. Sciągnąłem SonyEditora i spróbuję pobrać listę programów na USB z telewizora. Przez burze mam sporo innych spraw na głowie i zacznę pewnie w weekend.Ani Sony ani Polsat nic skutecznego nie doradzili, przypuszczam że cicha umowa. Jedni zwalają na drugich a problem pewnie w pieniążkach za pozycjonowanie stacji. 

Pozdrawiam i odezwę się, wsewer.

profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

Kanały polsatowskie wyszukałeś wybierając w ustawieniach satelita preferowany czy ogólny?

profile.country.PL.title
wsewer
Poszukiwacz

Spróbuję wybrać satelitę "preferowany" ale teraz nie mam czasu!