anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

49XD8005 zawiesił się po aktualizacji.

profile.country.PL.title
bashey_pl
Poszukiwacz

49XD8005 zawiesił się po aktualizacji.

Witam.

 

Dziś aktualizowałem telewizor. Uruchomiłem aktualizację. Wyłączyłem TV z opcją aktualizacji. Pojawił się ekran z napisem o aktualizacji i obrazkiem aby nie odłączać zasilania. Ten proces przebiegł bez problemu. Po czym telewizor uruchomił się i ciągle wyświetla się napis SONY i tyle. Nie ma dalej ładowania androida z tymi latającymi kulkami.

 

Już go próbowałem wyłączyć na kilka minut i nic to nie daje. Hard reset z przyciskiem Power i VOL- też nie daje rezultatu. TV się uruchomił z napisem SONY i zieloną diodą LED i nic.

 

I co teraz??

 

Telewizor swoje lata ma, gwarancji dawno już nie ma i co mam go wyrzucić???

34 ODPOW. 34
profile.country.PL.title
Mmmmk9
Poszukiwacz

Pan z serwisu powiedział, ze to płyta główna.. koszt 620zl. 😑 także nie mało.. 

 

profile.country.PL.title
bashey_pl
Poszukiwacz

Po odpisaniu serwisowi że ich instrukcje i porady na nic się zdały zaproponowali aby zgłosić naprawę. Naprawę pogwarancyjną. I tyle. 

 

Dziś zawiozłem do Serwisu w Szczecinie. Płyta główna walnięta bądź pamięć. Koszt 500 złotych. 

profile.country.PL.title
Frustrat
Użytkownik

Normalnie skandal ! Powinni ostrzegać w instrukcji, że aktualizacja telewizora może zakończyć się uwaleniem sprawnego sprzętu. I szczególnie po gwarancji jest grą w rosyjską ruletkę. Świat schodzi na psy a SONY wraz z nim. Nic od nich więcej nie kupię. Radzę opisać sprawę na wszystkich dostępnych forach ,Ceneo i gdziekolwiek jeszcze to możliwe....

profile.country.PL.title
bashey_pl
Poszukiwacz

Witam ponownie.

 

Ostatnio pojawiła się nowa aktualizacja z 26 maja chyba.

 

Przez przypadek zaakceptowałem aktualizację i  zgadnijcie co się stało????

 

 

Tak qrwa TV znowu nie wstał po aktualizacji. Aktualizacja ściągnięta przez TV.

 

Znowu jeden WIELKI YEBANY NAPIS SONY i nic więcej.

 

Resety robione. Próby uruchomienia TV wraz z pendrakiem na którym wrzucona ostania aktualizacja została wrzucona przeze mnie według opisu ze strony sony. I nic. TV zostawiony parę razy na kilka godzin z pendrakiem i nic.

 

 

Dziś zawożę do serwis gdzie go ostatnio oddawałem. Całe szczęście mam pół roku gwarancji.

 

 

NIGDY WIĘCEJ SONY.

profile.country.PL.title
maxrev1
Użytkownik

na własnej skórze doświadczyłeś tego co polski oddział SONY myśli o klientach i gdzie ich głęboko ma...

Mnie też tak zrobili rysując matrycę i stwierdzając, że to kosmetyka.

I tak najlepsi są ci fanboye sony, które jest dla nich "przenajlepsiejsze" i nie wolno na sony złego słowa powiedzieć. Mnie zniszczyli TV, Tobie go tak na prawdę zutylizowali. Zaraz podniosą się argumenty, że przecież Samsung, philips też tak robi... To świetnie dawajcie się dym** wszystkim i kupujcie telewizory po 10k co dwa lata a później śmietnik.

 

SONY to szrot, radzę omijać tak samo jak kolega powyżej!!