anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55xd8005 Motionflow xr nie działa z plikami mkv z dysku zew.

profile.country.PL.title
Mefiak
Poszukiwacz

55xd8005 Motionflow xr nie działa z plikami mkv z dysku zew.

Witam. Czy może ktoś ma rozwiązanie na problem jakim jest nie działajacy "ulepszacz" obrazu motionflow xr przy odtwarzaniu plików "mkv" z dysku zewnętrznego? Testowane nie tylko przy standardowej aplikacji "wideo" w tv, także w aplikacji "VLC" z sklepu play. Nie działa przy żadnym trybie tj. standard, płynny, własny. DZIAŁA jedynie gdy użyję opcji "rozciagnij", tv usunie czarne pasy z dołu i góry ekranu rozciagąjąc obraz ale niestety tak "rozjechane" wideo ciężko ogladać. Gdy ten sam plik na ktorym nie działa upłynniacz przy wyświetlaniu z dysku zewnętrznego odtworze na komputerze i rzucę obraz na tv przez hdmi motionflow xr działa bez problemu, problem wystepuje tylko przy "mkv" odtwarzanym z dysku zewnętrznego podpiętego do tv, testowałem port usb 2.0 jak również 3.0 w tv. 

Problem NIE pojawia się przy innych formatach plików wideo np "m2ts".

P.S. TV jak w tytule sony TV 4k 55XD8005 problem występował zarówno na systemie android 6 jak rownież po aktualizacji do 7.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Mefiak
Poszukiwacz

Jeśli ktoś ma taki sam problem, znalazłem częściowe ominięcie problemu, tzn w odtwarzaczu kodi ustawilem "reduce black bars" 15%-20% przy 15% nie widać rozciągniecia obrazu, obraz przy tej opcji na szczęście nie jest ucięty przy bokach i nagle motionflow xr zaczął działać ale chyba nie tak w 100% tzn czasem nie upłynni tak jak powinien ale może mi się wydawać tylko.