anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ANDROID 7 dla modeli 2015 i z I połowy 2016

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

ANDROID 7 dla modeli 2015 i z I połowy 2016

Update 2.6.2017: Sony has issued the following statement regarding the 2015 and 2016 M1 Android TVs:
- "The plan is still to update the remaining Android models but no time frame has been announced. Currently, we are rolling out to 2016 M2 and 2017 models."
Po krótce altualizują 2016 i 2017 na 2015 i wcześniejsze z 2016 przyjdzie czas.
Oby !

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
kamil_d
Użytkownik

A skąd masz taką informację?

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

Powidzcie mi jak to jest 😞
Kupiłem nowość 2017 (w grudniu) model 55XD8599, po krótkim czasie, gdy zajrzałem w głąb okazało się, że to model 2015.
Czyli co - zostałem oszukany o rok?
Wsparcie aktualizacjami skończy się w tym roku? Bo podobno tylko przez dwa lata od daty wydania mozna spodziewać się wsparcia, a potem rób co chcesz.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

No ale to jest model z 2015, więc nie wiem, kto Ci powiedział że to jest model z 2017 roku? Chyba że coś aktualizowali w między czasie. Zresztą to nie ma znaczenia, nie każdy model dostaje swojego następcę od razu... jak z autami, w tym roku jeden model, w kolejnym roku następny i tak dalej. Póki co do Androida 7.0 masz wsparcie więc nie panikuj, po drugie kto powiedział że dwa lata? Bo co? Skąd ta informacja? Po 7.0 przyjdzie 8.0 i tu możesz się zastanawiać czy dostaniesz aktualizacje, bo Google nic nie obiecuje. GOOGLE czaisz? Nie SONY, sony nawet nie wspomina jeszcze o 8.0 a Google już mówi że nie wie jeszcze czy 8.0 trafi na starsze modele.

 

Co do informacji i źródła o tym że idzie 7.0 na modele 2015 to wklejasz informacje sprzed kilku miesięcy. Zaraz po tym jak SONY zapowiedziało i ruszyło z 6.0, wrzucili info że modele 2015, 2016, 2017 dostaną 7.0. Jak skończyli z 6.0 i ruszyli z 7.0 to dodali tylko sprostowanie że najpierw nowe i wyższe modele, potem starsze czyli 2015 i 1 kwartał czy półrocze 2016. Więc tak naprawdę to żaden news i wiadomo o tym od dawna. Zresztą z punktu widzenia marketingu i sprzedaży, chyba nie liczyłeś że wszyscy na raz otrzymają. 6.0 też poszło od najnowszych a modele 2015 czy też np. W755C miały w ogóle dostać dopiero na jesień... a poszło szybciej. 

 

 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

Sory moja pomyłka. Ale to chyba oczywiste.Nie mogłem kupić w grudniu 2016
nowości z 2017.
Jednak w sklepie wyraźnie był reklamowany jako nowość 2016.
I po oznaczeniu modelu symbolem XD jasno można wnioskować, że model
dotyczy roku 2016, bo literka D właśnie to oznacza. Roczniki 2017 mają
literkę E - np XE.
Ale chodzi mi o to, że zagłębiając się w system, wyskakuje model 2015 -
więc ewidentny przekręt .
Natomiast jeżeli chodzi o aktualizacje, to mam doświadczenia z telefonami
od wielu lat. TV z abdroidem po raz pierwszy. A teraz mam też obawy, czy
mój TV ma dopiero rok od daty wydania, czy juz leci drugi .
Uważam, ze to oszustwo ze strony Sony.