anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55XD8505 Jak wyświetlić listę kanałów?

profile.country.PL.title
lukasz_
Poszukiwacz

55XD8505 Jak wyświetlić listę kanałów?

Cześć.

Aż dziwne, że o to pytam, bo w każdym TV bez AndroidTV jest to chyba jedna z najważniejszych funkcji umozliwiająca sprawne poruszanie sie po kanałach. 

Chodzi mi o wyśwetlenie lisy kanaów gdzieś na ekranie aby móc strzałkami przejśc do wybranego kanału i przełaczyć się na niego klawiszem OK. Bo jak radzicie sobie z sytuacja, że mając kilkadziesiąt kanłow chcecie przejśc do konkretnego ale nie znajac numeru? Przechodzenie po kolei naciskając PROG +/- to jakieś nirporozumienie bo zjamuje masę czasu.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
kamil_d
Użytkownik

Przycisk GUIDE lub DISCOVERY na pilocie.

profile.country.PL.title
lukasz_
Poszukiwacz

No tak, oba te riozwiązania to jednak obejście a nie to czego suzkam. Oba mi nie odpowiadają bo oba są powolne.

Guide to EPG - za długo trwa, zajmuje cały ekran, Discovery to pomyłka projektowa, upośledzona pozioma lista, która też zupełnie niepotrzebnie wczytuje dane z EPG i działa wolno...

 

Jestem załamany wydajnością tego TV, działa tragicznie wolno i do tego nawet lista kanałow jest zrobiona na okrętkę...

 

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Kolego mam ten sam model tv,a radzę sobie czasami z wyszukiwania głosowego,jest to przycisk na samej górze pilota[mikrofon].

Kosecki