anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55XF8596 - problem z Wi-Fi

profile.country.PL.title
Gursonek
Poszukiwacz

55XF8596 - problem z Wi-Fi

Witam,

Rok temu w maju zakupiłem ten model w ME, dałem za niego wówczas blisko 4,000zł. Sprzedawca mnie zapewniał o tym, że ,,będzie Pan zadowolony" i tak w rzeczywistości jest, ale.... 

 

Mieszkam na wsi, gdzie dosyć często występują popularne kilkusekundowe zaniki prądu. Wówczas pojawiają się jaja z Wi-Fi ,tuż po takim zaniku. Telewizor nie może się w pełni połączyć z Wi-Fi - co oznacza? Po ponownym wpisaniu hasła część aplikacji działa np. Netflix, Player, Ipla, CDA, natomiast kiedy chce odpalić YouTube, czy Sklep play piszę mi: ,,nie masz połączenia z siecią" - jak to nie mam skoro Netflix i inne działają! Gdy wchodzę w Wi-Fi

 piszę mi przy routerze ,,połączono, brak internetu". Inne routery też działają podobnie

 

 

Problem znika, kiedy przywrócę ustawienia fabryczne, ale nie chce mi się bawić w ponowne instalacje, logowanie, ustawienie obrazu. Jest jakaś inna metoda, aby przywrócić początkowe ustawienia Wi-Fi bez konieczności ustawień fabrycznych. Trochę mnie to denerwuje, że dałem za telewizor 4,000zł, a jest taki problem. Trochę zaczynam żałować tego zakupu. Mój poprzedni Samsung za 2,700zł do tej pory nie sprawiał mi problemów, a tutaj marka Sony i taka wpadka.....

 

Proszę o pomoc.

 

 

 

 

 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Czy masz najnowszy system android 9 pie?  Połączenie kablem ethernet z router może pomóc. Kolega miał też te problemy ale na starszym androidzie. 

profile.country.PL.title
Gursonek
Poszukiwacz

Chodzi Ci o Ustawienia => TV => Informacje? Widnieje tam informacja, że to aktualne oprogramowanie. 

Pisze mi tak:

-wersja: 8.0.0

- Stan aktualizacji zabezpieczeń: 1.01.2020r.

 

Dodam tylko, że po raz kolejny przywróciłem ustawienia fabryczne i Wi-Fi ponownie ,,trybi", ale ile można się tak bawić? I pytanie na jak długo?

 

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik