anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XG95 problem z youtube

profile.country.PL.title
Piotrekjj66
Poszukiwacz

XG95 problem z youtube

Cześć, od kilku dni jestem posiadaczem tv Sony XG95 65 cali.

Do tej pory filmy w Youtube oglądałem bez problemów ale od wczoraj nie mogę odpalić zadnego. Po włączeniu film wcale sie nie wyświetla a jeśli przewijam go paskiem postepu to na ułamek sekundy rusza ale później zatrzymuje się, pasek postępu cofa się i rusza o około milimetr i tak w kólko. To samo jest z reklamami, załączają sie na ułamek sekundy a potem wszytko się zamraża.

 

Wykluczam problemy z siecią bo tak samo jest po kabli, na wifi oraz na hot spocie z telefonów.

 

Czy ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Witaj Czy robiłeś aktualizację systemu ? Możesz spróbować usunąć i zainstalować na nowo youtube.

profile.country.PL.title
Piotrekjj66
Poszukiwacz

chwilę wcześniej (max jeden dzień) robiłem aktualizację systemu TV, jesli chodzi o aplikację Youtube to robiłem już wszytko, kasowałem dane wylogowywałem, usuwałem aktualizacje i robiłem ją od nowa i nic.

 

Wygląda to tak jak by był jakiś add blocer którego wykrywa i zatrzymuje odtwarzanie filmów...

Jeśli ręcznie przewinę paskiem film to na ułamek sekundy pojawia się dzwięk i obraz a potem znika i zatrzymuje się a sam pasek stanu drga minimalnie w przód i tył

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Jak usuniesz aktualizację Youtube , to działa dobrze ?

profile.country.PL.title
borja3
Poszukiwacz

Ja restartuje telewizor ale to jest upierdliwe coraz czesciej co 2,3 dni.

 

profile.country.PL.title
Piotrekjj66
Poszukiwacz

obojętne czy z aktualizacja czy bez to jest to samo. Restartujesz, czyli ustawienia fabryczne?

profile.country.PL.title
borja3
Poszukiwacz

Restart telewizora ustawienia fabryczne ,na dysku zostawiam  no i po kolei jak nowy telewizor ustawianie.Jak masz pytania to zadzwon 693 117236 Zbyszek. Ja mam sony brawia 65xg 9505

profile.country.PL.title
witsew
Poszukiwacz

Witam!

Piotrekjj66 udało się Tobie rozwiązać problem ? Mam dokładnie ten sam model i ten sam  problem. Po kilku dniach po aktualizacji systemu nie ma możliwości odpalenia czegokolwiek na Youtube 😕 Będę wdzięczny za pomoc.

pozdrawiam

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Cześć Może spróbuj usunąć Youtube przywrócić do fabrycznego

profile.country.PL.title
witsew
Poszukiwacz

Witam!

Tej aplikacji nie można usunąć całkowicie. Można ją wyłączyć, odinstalować aktualizację, wymusić zatrzymanie itd ale całkowicie odinstalować nie 😕 nie mam specjalnie pomysłu jak to ugryźć a bronie się przed przywróceniem ustawień fabrycznych tv bo wolałbym uniknąć  konfiguracji od początku 😕 Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady.

Pozdrawiam