anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55xf9005 powrót z aplikacji do TV

profile.country.PL.title
bodekbp
Poszukiwacz

55xf9005 powrót z aplikacji do TV

Witam,

czy ktoś wie jak zrobić aby podczas wychodzenia np. Z YouTube naciskając BACK na pilocie powrócić do wcześniej oglądanego źródła ?

chodzi mi o to, że gdy np. Oglądam tv na dekoderze podpiętym do hdmi 2 i wciskam Home aby wejść do YouTube , to przy wychodzeniu z tej aplikacji wciskam BACK i powracam do menu Home, ale gdy już jestem w menu Home to naciskając ponownie BACK nie powracam do hdmi 2. Naciskając TV na pilocie wywala mnie do naziemnej cyfrowej. Masakra jakaś ten android.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Witaj Spokojnie Musisz ustawić przycisk TV w menu telewizora dać hdmi 2 przypisać do przycisku TV

profile.country.PL.title
bodekbp
Poszukiwacz

Bardzo bym chciał ale nie mam takiej opcji w menu wejść zewnętrznych tak jak maja inni. 

 Nie wiem czy zależy to od modelu tv czy od aktualizacji (posiadam model xf9005 i najnowsza aktualizację)

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witm,

 

@bodekbp zgłosiłem Twój problem di supportu - oto ich odpowiedź:

W niektórych wersjach oprogramowania Android można dostosować przycisk TV poprzez HOME - Ustawienia - Zewnętrzne wejścia - Dostosuj przycisk TV, gdzie klient może wybrać odpowiednie złącze.

Ze swojej strony mogę jedynie zalecić, by po wyjściu z aplikacji do poziomu menu HOME wybrać odpowiednie złącze poprzez przycisk wyboru wejścia lub z wiersza wejść.

 

Pozdrawia