anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

65S8505C- Problem z Ipla euro2016

gibczos
Poszukiwacz

65S8505C- Problem z Ipla euro2016

Cześć!

 

 Posiadam model 65S8505c. Tv ma zainstalowana aplikacje Ipla. Jednak jest ona chyba w jakiejs orkojonej wersji. NIe da sie zalogować. NIgdie nie widze przycisku logowania.

 

Problem w tym że  jeśli się nie zaloguje nie moge ogladac płatnych pakietów z IPLA(EURO 2016)

 

Czy ktos zna rozwwiazanie?

5 ODPOW. 5
gibczos
Poszukiwacz

aaa czy ten TV posiada jakas przegladarke internetowa?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

TV posiada Androida tak więc możesz zainstalować sobie przeglądarkę samemu ze GooglePlay. Co do Ipla skontaktuj się z supportem Sony:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
bosupel
Poszukiwacz

Mam ten sam problem  w KD55X 9005C, skontaktowłenm sie z Sony i odpowiedzieli że nie odpoiadaja za aplikacje  IPLA , która kupiłem z razem z TV , polecili abym sie skontaktował z producentem IPLI . Poradzili równiez abym przywrócił ustawienia fabryczne , niestety po tym resecie Tv nie reaguje ,inic nie ogladam .A tak naprawde nie da sie zainstalowac silveraight.

gibczos
Poszukiwacz

to jest katastrofa, jak na tv za kilka tys moze niedziałac zwykła aplikacja? Na tv Samsunga wczesniej wszystkie tego typu aplikacje działały. Najzabawniejsze jest to ze ipla i euro działa na moim starym smartfonie za kilka stówek.

 

Sony eh Sony.....

 

 

Poogladane...

profile.country.PL.title
bosupel
Poszukiwacz

Masz racje to niepowżne dla takiej firmy jak SONY,dzisiej odezwał sie ktos z Sony  dostałem meilem instrukcje co robic , bo przy  przywróceniu ustwień fabrycznych dodatkowy pilot do internetu przestał działać ,kolejna  godzina przy ustawieniach zobaczymy co to da.