anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

65xg8596 zawiesza się przełączanie kanałów i inne problemy :( masakra

profile.country.PL.title
fr33rider
Poszukiwacz

65xg8596 zawiesza się przełączanie kanałów i inne problemy :( masakra

Witam, od kilku dni z TV jest tak, że jak oglądam telewizję cyfrową naziemną, to po chwili tracę możliwość przełączania kanałów ... niby się przełączają ale obraz i dźwięk zostaje z kanału na którym się zawiesiło. Po wyłączeniu przyciskiem z pilota później trzeba chwilę poczekać żeby się włączył (poprzez bardzo długie trzymanie przycisku włączenia na pilocie) - TV włącza się po takim zawieszeniu jak by był uruchomiony ponownie - czyli nie ma fukcji "standby". Czasem jest tak, że aby go włączyć muszę na chwilę wyłączyć prąd. Usterka zawieszania występuje za każdym razem.. jest to usterka, która uniemożliwia normalne korzystanie z TV 😞 

 

Jak zawiesi się na jakimś kanale to nawet jak włącze np. YT to dźwięk zostaje i tak z tego kanału... zauważyłem, że obraz czasem przy przełączaniu, wchodzeniu do menu czy podczas konfiguracji po resecie do ustawień fabrycznych czasem się na ułamek sekundy przywiesi, mignie... nie wiem jak to opisać. 

 

Jestem bardzo zawiedziony marką, gdzie do tej pory byłem jej stałym klientem... TV kupione w marcu a już teraz takie cyrki to co będzie dalej? 

 

Jak wygląda serwis Sony? przyjedzie ktoś po ten telewizor? Długo się czeka na serwis? 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
iryd56
Poszukiwacz

Witam,

Mam to samo od tygodnia, ten sam model TV.  Zakupiony 2 m-ce temu. Jest to mój 3-ci TV SONY i z żadnym poprzednim nie było problemów, sprawne do dnia dzisiejszego. Fakt, nie były one na androidzie.

Dzisiaj wysłałem zgłoszenie naprawy  na platformie Sony.

Zobaczymy co dalej

tottilla
Poszukiwacz

mam to samo tyle że na telewizorze 55"