anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

65xg9505 problem z jakością obrazu po wgraniu softu

profile.country.PL.title
reada1
Poszukiwacz

65xg9505 problem z jakością obrazu po wgraniu softu

Witam.

Odebrałem TV z serwisu, był na rozkmince nagrywania, niestety nie pomogli, napisali że tak musi być. Wgrali nowy soft.No i tu niestety jest porażka. Obraz nie daje się dostroić. Na starym sofcie widziałem wszystkie szczegóły, na tym już nie. Twarze jakby rozmazywane były, a w szczególności jak ktoś wchodzi z dalszej perspektywy. Może wie ktoś jak to pudło dostroić bo ja już nie ogarniam. Na poprzednim nic nie musiałem ustawić i obraz był żyleta.

Adam 

 

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

      Napisz coś więcej co było powodem , że telewizor trafił do serwisu.

Napisałeś , że był na rozkmince nagrywania. O co chodzi ?

 

 

    misiek1955

profile.country.PL.title
reada1
Poszukiwacz

Trafił do serwisu na opcję nagrywania. Jak nagrywam z tv naziemnej blokowało moduł cam i nie można oglądać wtedy z płatnej satelity- normalnie porażka. kupiłem moduł wielostrumieniowy żeby jednocześnie oglądać i nagrywać , a tu nawet blokuje jak nagrywam z naziemnej- co nie powinno mieć miejsca bo to inna głowica. Po co dwa tunery satelitarne w tym tv jak niemożna z nich skorzystać. oczywiście nic z tym nie zrobili tylko potrzymali i tyle. 

profile.country.PL.title
zergoline
Poszukiwacz

Mój 65xf9005 też tak ma .... gdzieś na forach było że w przypadku nagrywania kodowanych kanałów można jedynie oglądać niekodowane ... i u mnie się zgadza ... tyle że zupełnie czegoś innego oczekiwałem ... i widzę że nie tylko ja...

 

A kolega napisze czy jak już ów sprzęt coś nagra to nie ma później problemów z odtworzeniem nagrania ... bo u mnie trzeba się bawić przez chwile z przewijaniem by się obraz ustabilizował ... tak jak kiedyś z kasetą VHS na magnetowidach 🙂

profile.country.PL.title
reada1
Poszukiwacz

Na chwilę obecną nie stwierdziłem problemów z odczytem. Ale drążę temat jakości obrazu. Ustawiłem według obrazu testowego i niestety nie pomogło. Dopatrzyłem się że są piksele na ekranie, tak jakby tv nie ogarniał sygnału dobrze ? Jeśli mam kanał w jakości HD to powinno być bez pikseli- dobrze myślę? 

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Też tak miałem po wgraniu nowego softu w kdl 809c . I parę osób też tak miało z innymi modelami...

profile.country.PL.title
reada1
Poszukiwacz

I co w takim przypadku robić?
profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Nic nie zrobisz. Możesz się najwyżej podenerwowac. Mój tv był w serwisie który stwierdził że obraz jest normalny. Starego softu też nie da się wgrać.  Ja po prostu za jakiś rok , dwa zmienię tv na jakiś inny i już na pewno nie Sony. Konsole też kupię u konkurencji.