anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

809C 55 - Gorsza jakość obrazu po aktualizacji!!!

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

809C 55 - Gorsza jakość obrazu po aktualizacji!!!

Witam!jak w temacie. Wydaje mi się, że po aktualizacji jakość obrau się pogorszyła!!! Potwierdzają to inni użytkownicy. Czy ktoś jeszcze to zauważył? Czy tylko mi się wydaje ? Kupowałem ten tv głównie ze względu na mega jakość obrazu i do niedawna byłem bardzo zadowolony, ale jak coś się nie pojawi to chyba będę wzywał serwis!! Czy da się wrócić do poprzedniejch ustawień/wersji androida?

100 ODPOW. 100
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

PRZEPRASZAM,ZMYLIŁO MNIE SŁOWO OBŁOK,A MOIM ZDANIEM TO JEST PROBLEM ZAWALONEGO SYSTEMU PIERDOŁAMI,POPROSTU PROCESOR NIE WYRABIA.

Kosecki
profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

A to zgadzam sie z Toba w 100% procek nie wyrabia

profile.country.PL.title
Slawko2911
Poszukiwacz

Wszystko spox tylko od nowosci mam dwie aplikacje wiecej zainstalowane... Tv jest W OGOLE nie zawalony apkami 😕

profile.country.PL.title
Slawko2911
Poszukiwacz

Az nagram ten efekt bo jest strasznie widoczny i na nc+ praktycznie kazdy kanal i ps4

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

KOLEGO TU NIE CHODZI OTO CO ZAINSTALOWAŁEŚ,CHODZI O TE,KTÓRE SĄ JUŻ W TV I ŻYJĄ SWOIM ŻYCIEM.

Kosecki
profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Coz Ci mam powiedzieć Slawko...rozumiem Twoj bol.. tez tak mam a tv i tak nie dziala jak powinien.

profile.country.PL.title
Slawko2911
Poszukiwacz

Kurde... Jesli to apki to w jaki sposob mozna je nie wiem "wyczuscic" nie wiem brak mi pomyslow.. Wpienia mnie to najbardziej ze wiem ze to ** wystepuje i przez to caly czas zwraca na to uwage i widze to wszedzie... A na jasnym tle to juz dramat no i w fifie to mega ku.. A dramat

 

Powód edycji: post zawierał słowa niezgodne z regulaminem forum.

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

KOLEGO JAK MOŻESZ TO WRZUĆ,ZOBACZYMY JAK TO U CIEBIE WYGLĄDA.

Kosecki
profile.country.PL.title
Slawko2911
Poszukiwacz

Teraz tak... Albo to sa jakies jaja albo jade kur..a do huston... Grzebalem w ustawieniach aplikacji zeby cos tam ewentualnie wywalic i skonczylem w ustawieniach ogolnych... Tak z dupy zmienilem ustawienie "zakres dynamiki hdmi" z auto na pelne... Wlaczylem fife zeby nagrac filmik i okazalo sie ze jest lepiej o jakies 80% dalej widoczne ale mini mini kur.a malnie... Nie wiem co jest grane... Sprobujcie u siebie ja jeszcze to testuje

profile.country.PL.title
Slawko2911
Poszukiwacz

Dobra. * Dalej to samo poprostu na ciemniejszych barwach to mniej wystepuje a na jasnych jest dalej tak samo... Nie da sie tego nagrac bo praktycznie na nagraniu guzik widac... Dzieki za checi chlopaki... Zjeb... Tv. Pozdrawiam. 

 

Powód edycji: post zawierał słowa niezgodne z regulaminem forum.