anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja 9

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Aktualizacja 9

Chciałbym się dowiedzieć kto ma problem z urządzeniem podłączonym do tv. 

Mój problem polega na tym że wcześniej dekoder Polsatu HD 5500s włączał tv i zarówno wył, teraz muszę mieć dwa piloty. Może ktoś pomoże powrócić do wcześniejszej aktualizacji 8 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
zbistyr
Użytkownik

Dekoder Cyfra+ też tak ma.

profile.country.PL.title
lars_79
Użytkownik

Ja mam zestaw:

- TV Sony 65xf9005

- dekoder evobox z Cyfrowego Polsatu (podpięty do amplitunera)

- amplituner Sony STR-DH550 (podpięty bezpośrednio do TV)

- konsola nvidia Shield TV (podpięta bezpośrednio do TV)

Do aktualizacji wszystko działało OK.

Po aktualizacji jest tak:

Pilot od TV włącza i wyłącza wszystko, czasem zdarzy się, że podczas włączania nie uruchomi dekodera CP, jeśli w momencie wyłączenia źródłem sygnału była Nvidia Shield, po kliknięciu przycisku TV na pilocie dekoder startuje normalnie.

Pilot od dekodera CP włącza wszystko, ale wyłącza tylko siebie... TV i amplituner pozostają włączone

Czasem pojawia się problem z wyłączeniem amplitunera pilotem od TV i wtedy zanim amplituner się całkiem wyłączy (ok. 5-10s) potrafi ponownie uruchomić TV.

Generalnie od czasu aktualizacji zasada jest taka, że uruchamiam zestaw pilotem od urządzenia na którym chcę coś oglądać (dekoder CP lub Shield) a wyłączam wszystko pilotem od TV.

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

No właśnie, czyli problem jest, którego przed aktualizacja 9 nie było.

Szkoda, że nie przetestowali tego, tylko wrzucili tą aktualizacje. 

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Co do tematu zadzwoniłem na nr 223060694 odsyłają temat na nr 483622720 serwis w Radomiu, tylko małe ale bo tam odbierają tylko do godziny 17 i się spóźniłem. 

Jeśli coś będę wiedział dam znać,lub może ktoś inny zainteresuje się tematem i da znać czy można ten problem usunąć. Lub są inne rozwiązania oprócz że zrobić reset fabryczny lub miękki to robiłem nic nie dało, ustawienia są takie jak powinny być. Ale najbardziej interesuje mnie zmiana na starsza wersję aktualizacji 8.